
Внаслідок удару росіян по школі у Харкові станом на четвер, 9 травня, троє дітей перебувають у реанімації, одну дівчинку виписали на амбулаторне лікування. Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов, передають Патріоти України.
Він нагадав, що 8 травня внаслідок обстрілу місцевості на території школи пошкоджено будівлю закладу, багатоквартирні будинки. Постраждали 7 людей, серед них 4 дитини.
За словами Синєгубова, 15-річний пацієнт знаходиться в реанімації, його стан стабільно важкий, виконана хірургічна обробка ран; 14-річний хлопець - у важкому стабільному стані, переведений з операційної в реанімацію. Ще один 14-річний пацієнт знаходиться в реанімації, йому видалено уламки, проведена операція, лікарі намагаються зберегти кінцівку. 8-річна дівчинка отримала поверхневу травму, стан дитини середньої важкості. ЇЇ виписали на амбулаторне лікування.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...