Трьохлітка Зеленського: Президент увів у дію рішення РНБО про збільшення видатків на оборону

Президент України Володимир Зеленський увів у дію рішення Ради нацбезпеки і оборони від 14 травня 2021 року. Рішення передбачає збільшення видатків на безпеку та оборону України, повідомляють Патріоти України з посиланням на сайт Офісу президента.

Згідно з рішенням РНБО, Кабінет міністрів у бюджетній декларації на 2022-2024 роки повинен передбачити видатки на забезпечення національної безпеки і оборони України в обсязі не менше 5% від обсягу ВВП для оборонного сектору.

Збільшення видатків на оборону Кабмін повинен передбачити у проектах державного бюджету на 2022, 2023 та 2024 роки з урахуванням воєнно-політичної ситуації в Україні.

"Внести у місячний строк в установленому порядку на розгляд ВР законопроект про внесення змін до статті 33 Бюджетного кодексу стосовно врегулювання процедури складання бюджетної декларації за статтями, пов’язаними із забезпеченням національної безпеки і оборони України", - йдеться в тексті рішення.

Також уряд повинен передбачити право щодо державних гарантій для забезпечення виконання боргових зобов’язань суб’єктів господарювання, які залучаються для фінансування програм, спрямованих на підвищення обороноздатності.


Недофюрер в істериці від стандартів незалежних ЗМІ: Путін розкритикував журналіста NBC

понеділок, 14 червень 2021, 21:14

Президент Росії Володимир Путін в ході інтерв'ю американському телеканалу NBC заявив, що журналіст Кир Сіммонс перебиває його і не дає сказати, якщо відповіді лідера РФ не подобаються. Розшифровку інтерв'ю Путіна американському каналу оприлюднили на са...

Доповісти Володимиру Олександровичу про "зраду": Журналіст звинувачують Єрмака в «олігархічному» союзі з нардепом Медвдчука

понеділок, 14 червень 2021, 21:10

Нардеп від ОПЗЖ, київський забудовник Вадим Столар нібито часто відвідує Офіс президента, де неофіційно зустрічається з Андрієм Єрмаком. Про це написав екснардеп, журналіст Олександр Черненко у Facebook, звертаючи увагу на те, що прізвище Столара майже...