"Трубу прорвало": "Арахамія - я почув. Ми чекаємо, поки ви скажете". З'явився аудіозапис, у котрому голос, схожий на екс-директора ДБР, обіцяє притримати справу проти голови фракції "Слуги народу"

У суботу, 25 січня, на популярному телеграм-каналі "Трубу прорвало", присвяченому діяльності Державного бюро розслідувань (ДБР) і його екскерівника Романа Труби, оприлюднили нові фрагменти розмов нібито з участю перших осіб держави. Стосовно розмови, де голоси схожі на Баканова та Труби обговорюють корупційну діяльність Богдана, Патріоти України вже писали.

На іншому аудіозаписі йдеться нібито про те, як керівник Першого управління організації досудових розслідувань Олег Корецький зупиняє внесення до ЄРДР справи, де фігурує голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія.

"Труба: Там є якась ситуація. Є Міністерство інфраструктури. Є там Укртрансінспекція, якась херня.
Корецький: Вантажний рух перевіряє. Перевезення.
Труба: Напевно, не тільки. Думаю, там широкі повноваження. Так, там прийшли з інформацією до того начальника щодо системи тих поборів, які там існують. Я йому (слідчому) дав довідки: якась загальна щодо системи, щодо кримінальних проваджень стосовно дій тих працівників. Вони хочуть, щоб ми ті всі провадження об'єднали. Але об'єднувати це ніхто не буде. На хера нам той дріб'язок. Вони хочуть, щоб ми внеслися. Але без особливої затрати людських ресурсів. Ну бл#дь, бо у нас їх немає.
Корецький: Відсилати їх не будемо.
Труба: Ну дивись, як на мене, - відмивання... Я вважаю, що треба внестися.
Корецький: Я ж кажу, що ми внесемся. І подумаємо, як правильно...
Труба: Дивись, тут є Арахамія. Ти читав?
Корецький: Я читав. Ми внесемося. Куди ми подінемося...
Труба: Давай все ж почекаємо.
Корецький: Добре. Арахамія - я почув. Ми чекаємо, поки ви скажете... "


З архіву ПУ. Луганський екснардеп-комуніст плакався Соловйову: "Це вирок... Немає ліків та лікарів. Єдиний бізнес, який процвітає - похоронний. Лідери "ДНР" і "ЛНР" не розуміють" (відео)

субота, 16 жовтень 2021, 23:05

Коронавірус в Луганську масово вбиває людей, адже ліків і лікарів в окупованому місті немає. Таку заяву зробив у жовтні 2020 року один з колишніх депутатів Верховної Ради Спірідон Кілінкаров, який в 2014 році перетворився на посібника російських окупан...

"Каністра" теж була присутня: У окупованому Донецьку урочисто відкрили пам'ятник терористу "Моторолі" (фото)

субота, 16 жовтень 2021, 23:00

У відкритті «пам'ятника» екс-командиру підрозділу незаконних збройних формувань «Спарта» Арсену Павлову з позивним «Моторола» взяли участь Денис Пушилін і дружина Арсена Павлова. Відкриття «пам'ятника» відбулося в Київському районі Донецька, повідомляю...