"Трубу прорвало": "Арахамія - я почув. Ми чекаємо, поки ви скажете". З'явився аудіозапис, у котрому голос, схожий на екс-директора ДБР, обіцяє притримати справу проти голови фракції "Слуги народу"

У суботу, 25 січня, на популярному телеграм-каналі "Трубу прорвало", присвяченому діяльності Державного бюро розслідувань (ДБР) і його екскерівника Романа Труби, оприлюднили нові фрагменти розмов нібито з участю перших осіб держави. Стосовно розмови, де голоси схожі на Баканова та Труби обговорюють корупційну діяльність Богдана, Патріоти України вже писали.

На іншому аудіозаписі йдеться нібито про те, як керівник Першого управління організації досудових розслідувань Олег Корецький зупиняє внесення до ЄРДР справи, де фігурує голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія.

"Труба: Там є якась ситуація. Є Міністерство інфраструктури. Є там Укртрансінспекція, якась херня.
Корецький: Вантажний рух перевіряє. Перевезення.
Труба: Напевно, не тільки. Думаю, там широкі повноваження. Так, там прийшли з інформацією до того начальника щодо системи тих поборів, які там існують. Я йому (слідчому) дав довідки: якась загальна щодо системи, щодо кримінальних проваджень стосовно дій тих працівників. Вони хочуть, щоб ми ті всі провадження об'єднали. Але об'єднувати це ніхто не буде. На хера нам той дріб'язок. Вони хочуть, щоб ми внеслися. Але без особливої затрати людських ресурсів. Ну бл#дь, бо у нас їх немає.
Корецький: Відсилати їх не будемо.
Труба: Ну дивись, як на мене, - відмивання... Я вважаю, що треба внестися.
Корецький: Я ж кажу, що ми внесемся. І подумаємо, як правильно...
Труба: Дивись, тут є Арахамія. Ти читав?
Корецький: Я читав. Ми внесемося. Куди ми подінемося...
Труба: Давай все ж почекаємо.
Корецький: Добре. Арахамія - я почув. Ми чекаємо, поки ви скажете... "


З архіву ПУ. "Страшна зброя": Терорист Захарченко пригрозив Україні "Чебурашками"

п’ятниця, 18 червень 2021, 4:00

Бойовик запевняє, що це вкрай небезпечна зброя. Ватажок терористів так званої ДНР Олександр Захарченко заявив, що бойовики "залишають за собою право" відкривати вогонь у разі загрози з боку бійців ООС під час проведення ними навчань в Азовському морі, ...

Хіти тижня. Боїться смерті та просить не видавати родичам: Донька соратника Кадирова втекла через сексуальну орієнтацію (відео)

п’ятниця, 18 червень 2021, 3:00

У Дагестані поліція забрала з кризової квартири жительку Чечні, яка втекла від сім'ї через сексуальну орієнтацію. Є інформація, що дівчина – донька соратника Рамзана Кадирова. Як розповіла дагестанська журналістка та правозахисниця Світлана Анохіна у с...