
Мер Одеси Геннадій Труханов вважає, що міняти гімн міста, який виконано російською мовою, не потрібно. Таким чином він відповів на пропозицію мовного омбудсмена Тараса Креміня, повідомляють Патріоти України.
У коментарі ЗМІ очільник міста сказав, що одеситів все влаштовує і так. "Одеська міськрада навряд чи проголосує за зміну гімну Одеси. Наш гімн нам подобається, Одесу все влаштовує. Особисто я не збираюся проявляти ініціативу щодо заміни або зі зміни існуючого гімну Одеси", – підкреслив мер.
Труханов пояснив, що, якщо таке питання постане, то розглядатиме його міська рада. "Існує процедура: по-перше, для зміни гімну потрібні громадські слухання, по-друге 2/3 голосів депутатського корпусу. А взагалі, коли я ознайомився з доповіддю мовного омбудсмена згадав цитату Бабеля: "Мозок разом з волоссям піднявся у мене дибки, коли я почув цю новину", – сказав він.
Також мер міста зазначив, що зустрічався з Кремінем і під час бесіди закликав того "поставитися до Одеси і одеситів з повагою".
Рейтинг довіри поляків до президента Кароля Навроцького досяг історичного максимуму, перевищивши попередній рекорд, встановлений Шимоном Головнею. Навроцький отримав 54,8% позитивних оцінок довіри. Про це повідомляє Onet із посиланням на опитування IBR...
Бійці мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка показали ураження російської техніки на Вовчанському напрямку. Про це повідомили на сторінці 57-ї окремої мотопіхотної бригади, передають Патріоти України. . За даними підрозділу, росія...