Трупи вже лежать килимом: Російські війська за 80 днів штурму Авдіївки не просунулися ні на метр, - Арестович

З моменту повномасштабного вторгнення в Україну війська Росії так і не змогли окупувати Авдіївку. Вороги продовжують спроби штурмувати місто в Донецькій області, але зазнають великих втрат, передають Патріоти України.

Таку заяву зробив радник голови Офісу президента України Олексій Арестович в ефірі "Фейгін live". За його словами, в окупантів "немає ні творчої думки, ні спроби нешаблонно підійти, ні спроби переглянути прийоми та способи ведення бойових дій".

"Вони Авдіївку штурмують 80 днів. Не просунулися ні на метр, взагалі. І вони ходять як зомбі, і знаходяться командири, які кидають на ті самі позиції 80 днів поспіль техніку, озброєння, людей. І знаходяться люди, які йдуть по трупах своїх товаришів, які вже просто килимом там лежать, наступаючи туди-сюди", – розповів Арестович.

За словами Арестовича, Росія втратила вже третину військ, які були кинуті на війну проти нашої держави. Проте, зазначив він, досягти значних успіхів ворогам так і не вдалося.

Ніхто не хотів бути поруч: Друга Путіна відсадили на святкуванні річниці об'єднання Німеччини

вівторок, 3 жовтень 2023, 19:28

Колишнього канцлера ФРН Герхарда Шредера, якого називають другом кремлівського диктатора Володимира Путіна, посадили окремо від усіх політиків на святкуванні річниці об'єднання Німеччини. Про це пише Bild, передають Патріоти України. Зазначається, що н...

"Тварюки ви": Соловйов влаштував істерику через "ярлик", який дав йому пошуковик "Яндекс" (відео)

вівторок, 3 жовтень 2023, 18:22

Пошуковик "Яндекс" обізвав відомого прокремлівського журналіста Володимира Соловйова "пропагандистом". Така "несправедливість" викликала в нього істерику, передають Патріоти України. Про свою образу рупор Кремля розповів в ефірі однієї зі своїх передач...