
З моменту повномасштабного вторгнення в Україну війська Росії так і не змогли окупувати Авдіївку. Вороги продовжують спроби штурмувати місто в Донецькій області, але зазнають великих втрат, передають Патріоти України.
Таку заяву зробив радник голови Офісу президента України Олексій Арестович в ефірі "Фейгін live". За його словами, в окупантів "немає ні творчої думки, ні спроби нешаблонно підійти, ні спроби переглянути прийоми та способи ведення бойових дій".
"Вони Авдіївку штурмують 80 днів. Не просунулися ні на метр, взагалі. І вони ходять як зомбі, і знаходяться командири, які кидають на ті самі позиції 80 днів поспіль техніку, озброєння, людей. І знаходяться люди, які йдуть по трупах своїх товаришів, які вже просто килимом там лежать, наступаючи туди-сюди", – розповів Арестович.
За словами Арестовича, Росія втратила вже третину військ, які були кинуті на війну проти нашої держави. Проте, зазначив він, досягти значних успіхів ворогам так і не вдалося.
Далекобійні удари Сил оборони України впливають на геополітичне становище Російської Федерації та підривають її воєнно-економічні можливості. Про це сказав полковник у відставці, військовий дипломат, колишній заступник військового представника України ...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 27.06.26 орієнтовно склали: