Трупи вже лежать килимом: Російські війська за 80 днів штурму Авдіївки не просунулися ні на метр, - Арестович

З моменту повномасштабного вторгнення в Україну війська Росії так і не змогли окупувати Авдіївку. Вороги продовжують спроби штурмувати місто в Донецькій області, але зазнають великих втрат, передають Патріоти України.

Таку заяву зробив радник голови Офісу президента України Олексій Арестович в ефірі "Фейгін live". За його словами, в окупантів "немає ні творчої думки, ні спроби нешаблонно підійти, ні спроби переглянути прийоми та способи ведення бойових дій".

"Вони Авдіївку штурмують 80 днів. Не просунулися ні на метр, взагалі. І вони ходять як зомбі, і знаходяться командири, які кидають на ті самі позиції 80 днів поспіль техніку, озброєння, людей. І знаходяться люди, які йдуть по трупах своїх товаришів, які вже просто килимом там лежать, наступаючи туди-сюди", – розповів Арестович.

За словами Арестовича, Росія втратила вже третину військ, які були кинуті на війну проти нашої держави. Проте, зазначив він, досягти значних успіхів ворогам так і не вдалося.

Російські загарбники ракетним ударом в Харкові зруйнували школу

понеділок, 4 липень 2022, 11:43

Сьогодні, 4 липня, о четвертій годині ранку російські окупанти завдали ракетного удару по Шевченківському району Харкова. Вибух знищив загальноосвітню школу. Наразі рятувальники розбирають завали. . Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгуб...

Вставляв цвяхи в ніс: Окупованим містом під Харковом призначили керувати... учасника "Україна має талант"

понеділок, 4 липень 2022, 11:15

В окупованій російськими військами місті Балаклія Харківській області посаду заступника керівника місцевої окупаційної адміністрації обіймає Сергій Агарков, колишній учасник проєкту "Україна має талант". Чоловік відомий вміннями йоги: може помістити цв...