Три помилки в одному реченні: Данілов вирішив перейти на латиницю та "проколовся"

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов спробував першим з влади нашої країни перейти на латиницю та "проколовся", зазначають Патріоти України.

Чиновник на своїй сторінці у Facebook прокоментував інтерв'ю для "Радіо Свобода" українською мовою та одне речення написав латиницею, а не звичною для українців кирилицею.

В єдиному реченні, написаному латиницею, чиновник припустився трьох помилок. "Dyakuyu usim, xto prochy'tav abo posluxav moye interv'yu "Radio Svoboda"...", – написав Данілов.

Згідно схваленої транслітерації українського алфавіту латиницею, слово "прочитав" латиницею потрібно писати без будь-яких знаків, – просто "prochytav".

Данілов також неправильно написав латиницею слова "хто" і "послухав". Замість латинської "x" необхідно було використовувати поєднання літер "kh". Варто зазначити, що багато західних та східних країн використовують латиницю.

Чекаємо на істерику Москви: У Прибалтиці з'явилася нова, стратегічно важлива авіабаза НАТО

неділя, 24 жовтень 2021, 9:37

Військовий аеродром Лієлварде в Латвії масштабно модернізували. Для НАТО ця база матиме велике значення для передового розміщення сил на східному фланзі, зазначають Патріоти України. Винищувачі НАТО, які здійснюють патрулювання в регіоні Балтики, зможу...

​Україна в очікуванні нового «нового обличчя»: Чи може Притула посісти на Банковій місце Зеленського? Соціолог досліджує феномен

неділя, 24 жовтень 2021, 9:20

Наразі шоумен та волонтер Сергій Притула, який нещодавно заявив про створення власної політичної сили, не має перспектив такого карколомного політичного успіху, який отримав у 2019 році чинний президент України. Про це в інтерв'ю «Главкому» розповів ке...