Три помилки в одному реченні: Данілов вирішив перейти на латиницю та "проколовся"

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов спробував першим з влади нашої країни перейти на латиницю та "проколовся", зазначають Патріоти України.

Чиновник на своїй сторінці у Facebook прокоментував інтерв'ю для "Радіо Свобода" українською мовою та одне речення написав латиницею, а не звичною для українців кирилицею.

В єдиному реченні, написаному латиницею, чиновник припустився трьох помилок. "Dyakuyu usim, xto prochy'tav abo posluxav moye interv'yu "Radio Svoboda"...", – написав Данілов.

Згідно схваленої транслітерації українського алфавіту латиницею, слово "прочитав" латиницею потрібно писати без будь-яких знаків, – просто "prochytav".

Данілов також неправильно написав латиницею слова "хто" і "послухав". Замість латинської "x" необхідно було використовувати поєднання літер "kh". Варто зазначити, що багато західних та східних країн використовують латиницю.

"Бавовна" на найбільшій авіабазі окупованого Криму: Чубаров і Арестович підтвердили вибухи в Бельбеку

четвер, 18 серпень 2022, 23:52

Глава Меджлісу кримськотатарського народу Рафат Чубаров підтвердив вибухи в Бельбеку, що на півдні Криму. Він акцентував, що ввечері 18 серпня трапилася "бавовна" на найбільшій авіабазі окупованого півострова, передають Патріоти України. Невдовзі також...

"Влаштували росіянам феєричний вечір": У окупованій Новій Каховці пролунали вибухи (відео)

четвер, 18 серпень 2022, 23:43

Депутат Херсонської облради Сергій Хлань повідомив про вибухи у тимчасово окупованій Новій Каховці на Херсонщині. Про це він написав у facebook, передають Патріоти України. "ЗСУ в Новій Каховці знову влаштували росіянам феєричний вечір. Чекаємо на рано...