Представники Білого дому і Пентагону заявили, що українські лідери не представили достатньо переконливих доводів на користь того, що удари по цілях у Росії за допомогою далекобійних ракет значно вплинуть на перебіг війни, передають Патріоти України.
Яке повідомляє The Washington Post, на думку американських чиновників, атаки на об'єкти в Криму, які Україна проводила раніше, довели свою ефективність, змусивши російські війська відступити з півострова.
Один з американських представників зазначив, що поточний запит України не виправдовує ризику ескалації з боку Росії.
Він наголосив, що запаси ракет обмежені, а Росія вже вивела 90% літаків, що запускають планувальні бомби, за межі зони дії ракет ATACMS. Таким чином, зміна політики США щодо далекобійного озброєння не матиме значного впливу на бойові дії.
Однак європейські військові та дипломати заперечують проти такого підходу, стверджуючи, що удари по Росії з більшої дальності можуть мати більш вагомий вплив на конфлікт, і критикують відмову США зняти обмеження на використання західної зброї.
Український журналіст Богдан Буткевич уперше прокоментував свою мобілізацію після того, як його дружина і журналістка Марина Данилюк-Ярмолаєва заявила, що чоловіка мобілізують "через критику влади". Свою реакцію він опублікував у Facebook 11 липня, пер...
Президент Фінляндії Александр Стубб заявив про активне нарощування російської військової присутності поблизу фінського кордону. Про це він заявив у інтерв'ю The Sydney Morning Herald, передають Патріоти України. За його словами, супутникові знімки, зро...