Три телеканали насмілилися порушити закон: Серіал "Свати" в Україні знову показують російською мовою

Кадр із серіалу "Свати"

Популярний серіал "Свати", який раніше почали транслювати українською мовою, знову показують російською. Від перекладу на національну мову відмовилися телеканали "Інтер", "Україна" та "1+1". Про це повідомили політолог Андрій Смолій і нардеп Микола Княжицький на своїх сторінках у Facebook, передають Патріоти України.

Перший закликав Національну раду з питань телерадіомовлення звернути увагу на ситуацію, що склалася. Смолій заявив, що вже тиждень тривають масові порушення "Закону про мову" по низці телеканалів.

"Тиждень ми плюємо в обличчя і говоримо, що це Божа роса. Згідно із законом всі серіали та фільми повинні бути 100% українською мовою. Але ні. Два телеканали "Україна" та "Інтер" вирішили відверто порушити закон і продовжують показувати нам серіали по Москві", – написав політолог.

Нардеп Княжицький також зазначив, що порушення закону про мову є "хамським викликом кожному українцю". "Вчора серіал "Свати" вийшов українською мовою. Але сьогодні знову російською. Хто міг їх покарати? Ух ти! Національна рада! Закон порушується! Ті, хто транслює і ті, хто цього не помічає. Якщо серйозно, то у нормальній державі так бути не може. Це не просто неповага до закону. Це хамський виклик кожному українцю", – підкреслив депутат.

Пост нардепаДо речі, в Україні діє мовний закон, згідно з яким із 16 липня 2021 року на телебаченні всі фільми і серіали, вироблені в Україні, повинні транслюватися українською мовою. А використання субтитрів на репліки, сказані іншою мовою, не має перевищувати 10% у всьому фільмі.

"Призначають коханок": Фейгін розповів, чому Поклонській у Росії не дають "впасти до кінця"

понеділок, 18 жовтень 2021, 18:25

Так звана "прокурорка" Криму Наталія Поклонська, яка у 2014 році допомагала окупантам захоплювати півострів, нібито перебуває в "матримоніальних стосунках" з одним із високопоставлених чиновників Росії. І саме тому вона досі "не впала до кінця". Таку т...

Резонанс тижня. Законна дружина такого не стерпіла. На прощання з Антоном Поляковим прийшла його коханка, виник скандал (фото)

понеділок, 18 жовтень 2021, 17:00

Попрощатися з депутатом Антоном Поляковим, який помер у Києві 8 жовтня при загадкових обставинах, прийшла його колишня співмешканка нардеп Ганна Скороход. Про це пише PavovskyNews, зазначають Патріоти України. На церемонії у Чернігівській філармонії бу...