Тримаємо кулаки за антипутінців: Німецькі "Зелені" офіційно висунули Бербок кандидаткою у канцлери

З'їзд німецької партії "Союз 90 / Зелені" офіційно висунув кандидаткою у канцлери співголову політичної сили Анналену Бербок, повідомляють Патріоти України з посиланням на Deutsche Welle. На підтримку кандидатури Бербок висловилися 678 з 688 делегатів з'їзду. Сам з’їзд відбувався онлайн.

Крім того, було визначено, що партійний список на виборах до Бундестагу разом з Бербок очолить інший співголова політичної сили - Роберт Габек.

Бербок подякувала однопартійцям за підтримку та назвала голосування проявом солідарності, вказавши також на те, що припустилася певних помилок в останні місяці.

Нагадаємо, "Зелені" номінували Бербок як кандидатку у канцлери у квітні цього року. Тоді партія захопила лідерство у симпатіях німців. Проте, за останні тижні популярність Зелених дещо знизилася. За даними опитування, проведеного на замовлення телеканалу ZDF та оприлюдненими 10 червня, блок ХДС/ХСС лідирує, маючи підтримку 28% виборців, тоді як "Зелені" - лише 22%.

Ще більший розрив фіксує опитування, проведене на замовлення каналу ARD: консерватори – 28%, " Зелені" - 20%.

Вдало "приземлись"? У Якутії зник вертоліт зі співробітниками ФСБ

п’ятниця, 19 липень 2024, 11:28

В Якутії РФ ведуть пошуки вертольота Robinson R44II, який зник після спрацьовування аварійного маяка в Алданському районі, передають Патріоти України. Деталі: За даними видання, про інцидент повідомили у Східно-Сибірській транспортній прокуратурі РФ. П...

Зеленський заявив, що Україна може погодитися на дипломатичне врегулювання війни

п’ятниця, 19 липень 2024, 10:56

Здійснюючи тиск на Росію, можна погодитися на дипломатичне врегулювання війни в Україні –-не завжди території відвойовуються силою, передають Патріоти України з посиланням на інтерв’ю BBC президента України Володимира Зеленського. Він сказав, що весь ...