Тримайся, недонадімперіє: Польська розвідка оголосила набір російськомовних агентів, котрих зможуть видавати за звичайних українців та білорусів

У амбітних заробітчан з'являється чудова нагода до соціального росту в "другій батьківщині"

Польська розвідка шукає російськомовних співробітників

Польська розвідка шукає російськомовних потенційних співробітників. Про це розвідувальне управління повідомило на своїй сторінці у Facebook. Перевагою буде знання англійської, української та білоруської мов, зазначають Патріоти України.

Для потенційних кандидатів обіцяють конкурентну заробітну платню, цікаву роботу, стабільні умови праці, можливість вивчення іноземних мов, тощо.

Співробітники матимуть цивільний статус та працюватимуть в офісі у Варшаві.

У вимогах до кандидатів вказується наявність досвіду колективної роботи, перекладу тексту та редагування статей.

Пошук російськомовних співробітників польською розвідкою

В індивідуальних якостях потребують людей з хорошою організацією. Окремо варто відзначити наявність у вимогах роботу в соціальних мережах, деталі про яку не повідомлено.

На початку червня співробітники Агентства внутрішньої безпеки Польщі затримали громадянина країни Януш Н, якого пов’язують із партією «Зміна», яку пов’язують зі спецслужбами Кремля.

"В Росії обговорюються абсолютно нацистські речі щодо фізичного винищення українців... У них є бажання наср*ти нам під двері 30-річчя Незалежності" - московський кореспондент

субота, 31 липень 2021, 17:10

Останнім часом Росія серйозно активізувала заходи щодо гібридної агресії проти України. Президент РФ Володимир Путін опублікував статтю, в якій доводив тезу про те, що українці і росіяни є "одним народом". Заступник спікера Держдуми РФ Петро Толстой не...

Наївно думати, що у бюджет: Російський блогер дізнався, куди "пішли" гроші за продаж Аляски

субота, 31 липень 2021, 16:45

Один з російських блогерів, який пише під ім'ям RedDevol, розповів на своїй сторінці в соцмережі, куди «пішли» гроші за продаж Російською імперією Аляски в 1867 році, повідомляють Патріоти України.