Тримайся, недонадімперіє: Потужні маневри НАТО охоплять причорноморські Румунію та Болгарію

У навчаннях беруть участь близько 8-ми тисяч військовослужбовців з Албанії, Болгарії, Боснії і Герцеговини, Угорщини, Румунії та США.

Навчання НАТО в Румунії. Фото: Укрінформ.

Міжнародні навчання НАТО «Saber Guardian - 2019» почалися в Румунії, передають Патріоти України.

Як поінформували в прес-службі Міністерства національної оборони Румунії, церемонія відкриття навчань відбулася відразу на п'яти полігонах в населених пунктах Чинку, Бордушань, Бабадаг, Смирдан і Ришнов. «Головна мета навчань - демонстрація єдності, згуртованості і солідарності держав-партнерів і союзників НАТО для відбиття можливої агресії шляхом мобілізації сил», - йдеться в повідомленні.
Навчання пройдуть з 3 по 24 червня на території Румунії, Болгарії та Угорщини. У навчаннях беруть участь близько 8-ми тисяч військовослужбовців з Албанії, Болгарії, Боснії і Герцеговини, Угорщини, Румунії та США.

Операція "розконсервація": Генштаб ЗСУ попередив про незвичайні військові навчання в Білорусі

середа, 25 травень 2022, 22:22

Наприкінці травня на полігонах у п'яти областях Білорусі заплановані військові навчання, в рамках яких передбачена "розконсервація" озброєння і техніки. Про це йдеться у зведенні Генерального штабу Збройних сил України станом на 18:00, передають Патріо...

Кошти можуть повернути Україні: Швейцарія планує заарештувати активи Іванющенка на $104 млн

середа, 25 травень 2022, 22:12

Швейцарський уряд планує конфіскувати активи на суму понад 100 мільйонів швейцарських франків ($104 мільйони) у Юрія Іванющенка, соратника колишнього президента України Віктора Януковича. Про це йдеться у заяві уряду, передають Патріоти України. "На св...