Тримайте слово, панове! МЗС України викликало посла Ізраїлю, щоб висловити невдоволення, - ЗМІ

Україна передала Ізраїлю невдоволення кількома речами – ЗМІ

Міністерство закордонних справ України 20 березня викликало посла Ізраїлю в Україні Міхаеля Бродського для обговорення виконання домовленостей, досягнутих під час візиту міністра закордонних справ Ізраїлю Елі Коена до Києва в середині лютого.

Джерело: ZN.UA із посиланням на своє джерело

Деталі: За словами джерела ZN.UA, під час зустрічі ізраїльському дипломату було висловлено незадоволення української сторони відсутністю прогресу щодо отримання Україною від Ізраїлю кредиту у вигляді держгарантій на суму 200 млн дол.

Також було висловлено незадоволення тим, що ізраїльська сторона не готова визнати ПВК "Вагнер" терористичною організацією, хоча сама закликає Україну визнати терористичною організацією Корпус вартових Ісламської революції (КВІР).

Міхаелю Бродському також вказали на те, що ізраїльська сторона зволікає з виконанням домовленості про збільшення кількості тих поранених українських бійців, яким в Ізраїлі планують встановити протези. Зокрема попередній ізраїльський уряд прийняв програму, у відповідності з якою 20 пораненим українським військовослужбовцям встановлюються протези.

Водночас, у МЗС України позитивно відзначили дозвіл на продовження терміну перебування громадянам України на території Ізраїлю, а також надання згоди українцям на тимчасове працевлаштування.

Конаючому диктатору Білорусі прискорюють кінець: Українські депутати влаштували першу розмову Тихановської та полку імені Калиновського

середа, 7 червень 2023, 22:18

Депутатське об’єднання "За демократичну Білорусь!" у Верховній раді України організувало публічну розмову лідерки об’єднаної опозиції Білорусі Світлани Тихановської та полку імені Кастуся Каліновського, який воює у складі Збройних Сил України. . Про...

Ілон Маск поширив відео зі звинуваченнями України в підриві Каховської ГЕС

середа, 7 червень 2023, 21:56

Ексведучий Fox News Такер Карлсон, відомий своєю активною підтримкою РФ, опублікував відео, у якому звинуватив Україну в підриві Каховської ГЕС. Його пост розповсюдили деякі відомі люди, серед яких Ілон Маск та американський конгресмен Метт Гейтц Перши...