
Сили оборони України можуть залишити охоплене боями місто Бахмут Донецької області з міркувань безпеки. Про це повідомив речник Східного угруповання військ Збройних сил України Сергій Череватий, передають Патріоти України.
Як зазначив Череватий, ситуація у місті залишається складною. У Бахмуті залишилася лише маленька ділянка під контролем українських військових, яку легко обстрілювати.
"Тримати багато людей там важко. Тому ясно, що рано чи пізно з міркувань безпеки ми звідти вийдемо", — заявив Череватий.
Спікер також додав, що натомість Сили оборони України проводять операцію з оточення міста, про захоплення якого 20 травня повідомив голова ПВК "Вагнер" Євген Пригожин. "У нас триває інша операція щодо оточення міста, і ми досить непогано в цьому плані рухаємося, — зазначив Череватий.
Воїни Центру спецоперацій "Альфа" Служби безпеки України завдали успішних ударів по системах ППО біля Керченської протоки, а також по інфраструктурі військових аеродромів "Саки" та "Гвардійське" в окупованому Криму, передають Патріоти України. Повідомл...
Видання The Kyiv Independent написало, що президент Сполучених Штатів Дональд Трамп у приватній розмові порадив президенту Володимиру Зеленському діяти "сміливіше" проти Росії, передають Патріоти України. За даними видання, Україна вважає, що їй вдало...