
Сили оборони України можуть залишити охоплене боями місто Бахмут Донецької області з міркувань безпеки. Про це повідомив речник Східного угруповання військ Збройних сил України Сергій Череватий, передають Патріоти України.
Як зазначив Череватий, ситуація у місті залишається складною. У Бахмуті залишилася лише маленька ділянка під контролем українських військових, яку легко обстрілювати.
"Тримати багато людей там важко. Тому ясно, що рано чи пізно з міркувань безпеки ми звідти вийдемо", — заявив Череватий.
Спікер також додав, що натомість Сили оборони України проводять операцію з оточення міста, про захоплення якого 20 травня повідомив голова ПВК "Вагнер" Євген Пригожин. "У нас триває інша операція щодо оточення міста, і ми досить непогано в цьому плані рухаємося, — зазначив Череватий.
Сили оборони України уразили зенітний ракетно-гарматний комплекс Панцирь-С1 у Феодосії та автомобільний пором Петропавловськ у районі Керчі в тимчасово окупованому Криму. Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ у суботу, 27 червня, передають Патріоти Укр...
Масовані атаки українських безпілотників перевантажують російську ППО та вже вивели з ладу близько 20% нафтопереробних потужностей РФ, передають Патріоти України з посиланням на The Wall Street Journal. Ефективність далекобійних ударів. Збільшення кіль...