
Українські захисники продовжують знищувати російських окупантів у селі Багатир Донецької області, населений пункт став могилою для десятків загарбників. Про це повідомили у 33 окремій механізованій бригаді (33 ОМБр), публікуючи у Telegram-каналі кадри ліквідації окупантів на території українського села, передають Патріоти України.
«Захоплення Багатиря? Не чули. Бійці 33-ї продовжують знищувати окупантів у селі, яке стало могилою для десятків штурмовиків Росії. Піхота, оператори БПЛА — малих та великих бомберів, FPV — працюють над зачисткою щоденно», — йдеться у описі до відео.
17 травня Міністерство оборони країни-агресорки РФ оголосило про захоплення села Багатир. У ЗСУ ці ворожі вигадки не підтверджували. «Контроль над селом — за українськими бійцями», — заявляв речник оперативно-стратегічного угруповання військ Хортиця Віктор Трегубов.
Він також повідомляв, що російські окупанти хочуть захопити Багатир, щоб рухатись в напрямку Дніпропетровщини.Своєю чергою аналітики DeepState констатували просування ворога в районі села. Станом на 10 червня, згідно з даними, наведеними на мапі DeepState, Багатир перебує в сірій зоні.
Президент України Володимир Зеленський закликає Білорусь припинити підтримку російських атак. Таку заяву він озвучив в інтерв'ю ТСН.Тиждень, передають Патріоти України. . Президент підкреслив, що заяви Мінська про нейтралітет недостатні. Він наголосив...
При продовженні блокади логістичних шляхів росіян до Криму, у них залишиться запасів не більше, як на два з половиною місяці. Таку думку висловив у етері Radio NV військовий аналітик Олексій Гетьман, передають Патріоти України. Він зазначив, що у росія...