Тривога на кордонах: Путін та Лукашенко проведуть спільні військові навчання на початку нового року

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко домовився з лідером РФ Володимиром Путіним про спільні військові навчання у першому кварталі 2022 року в Білорусі, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Белта".

"Ми проведемо навчання на початку року. У березні-лютому, коли військові погодять", - заявив президент Росії під час зустрічі з Лукашенком у середу.

Лукашенко відповів, що проведення спільних навчань на території Білорусі "піде на користь білорусько-російським відносинам".

Президенти РФ та Білорусі зустрілися 29 грудня у Санкт-Петербурзі в ході неофіційного саміту голів країн-членів Співдружності незалежних держав.


"Це не Росія, дитинко!": У Киргизстані поставили на місце росіянку, яка вимагала говорити з нею російською (відео)

середа, 29 березень 2023, 15:27

У Киргизстані поставили на місце росіянку, яка вимагала, щоб із нею спілкувалися російською мовою. Їй порадили вивчити мову держави, в якій вона живе, передають Патріоти України. Два киргизи також нагадали росіянці, що Киргизстан – це не Росія. Ролик з...

"Узгодили з Сі Цзіньпіном": Жданов розкрив задум Путіна і Лукашенка з ядерною зброєю в Білорусі

середа, 29 березень 2023, 14:55

Російський і білоруський диктатори Володимир Путін і Олександр Лукашенко погодили з Сі Цзіньпіном розміщення ядерної зброї на території Білорусі, впевнений полковник запасу, військовий експерт Олег Жданов. В інтерв'ю "Главреду" він зазначив, що Путін п...