"Тривожні операції": Експерт пояснив, навіщо Росія знову почала перекидати техніку до Білорусі

Спільнота залізничників Білорусі повідомила про те, що Росія знову планує перекинути свою військову техніку до їхньої країни. Військовий експерт, льотчик-інструктор, полковник ЗСУ в запасі Роман Світан розповів "24 каналу", що вторгнення з Білорусі не буде.

За словами Світана, загрози щодо наступальних дій росіян в Чернігівську область немає. Однак ворог може погрожувати з боку Білорусі для того, аби Україна розтягла свої резерви, які є, наприклад, в Донецькій області по додатковій лінії фронту.

"На Харків вони змусили нас перекинути резерви, така ж сама картина буде найближчим часом біля Сум. Саме такі "тривожні" операції росіяни можуть планувати на кордоні України з Білоруссю", – зауважив військовий експерт.

Втім варто зазначити, що в росіян є проблема. Алєксандр Лукашенко, на думку Світана, розуміє, що якщо з Білорусі будуть "косі погляди" на Україну, це буде загрозою для білоруських НПЗ з боку нашої країни.

Світан пояснив, що для Лукашенка знищення цих об'єктів буде болючою подією, адже вони збагачують його "кишені". Для України ж ці заводи стануть легальними воєнними цілями, які будуть знищені, як тільки, з Білорусі буде вторгнення.

"Лукашенко "триста раз подумає, подзвонить Сі Цзіньпіну з проханням втихомирити Путіна" для того, щоб він не підставляв Білорусь під удар українських військових", – додав військовий експерт.

Путін досі тремтить від стразу як поросячий хвіст: По всій Росії чекісти хапають соратників Пригожина до річниці походу вагнерівців на Москву

неділя, 23 червень 2024, 16:30

У Росії ФСБ проводить "велику спецоперацію" щодо близьких соратників Євгена Пригожина до річниці так званого "маршу справедливості" ПВК "Вагнера" на Москву, який розпочався 23 червня 2023 року,. Операція проводиться в різних містах, інформує російський...

Сатанинська підступність: Засудженого за смертельну ДТП Єфремова хочуть відправити на війну в Шторм Z, щоб вбивав своїх колись любих українців

неділя, 23 червень 2024, 15:54

Опозиційному російському діячеві, актору Михайлу Єфремову, який відбуває покарання за смертельну ДТП, можуть дати умовно-дострокове звільнення за однією умовою - 60-річний чоловік має брати участь у так званій СВО. . Таку завяу нещодавно зробила орга...