"Тривожно в країні": Скабєєва поскаржилася на проблеми на фронті і заявила, що Росію хочуть "усунути" (відео)

На тлі терористичного акту Росії на Каховській гідроелектростанції та регулярній "бавовні" у Білгородській області самої РФ засумувала навіть віддана режиму Кремля пропагандистка Ольга Скабєєва. Вона зауважила, що окупанти останнім часом не тішать її публіку навіть уявними успіхами, а в країні стало дуже тривожно, передають Патріоти України.

"Тривожно в країні, тривожно..", - дійшла невтішних висновків ведуча скандального телешоу, яке транслює федеральний канал. Черговий політолог, запрошений до студії, намагався якось відволікти пропагандистку тим, що просто у Заходу поставлене завдання відібрати у Росії окупований Крим, але його наміри увінчалися успіхом (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

"Та не Крим їм потрібен!, - вибухнула Скабєєва. - Їхня мета це змучена, недієздатна Росія, яка не зможе розвиватися. Вони хочуть нас усунути, як геополітичного противника. Причому, судячи з усього, поки це їм вдається".

Зараз ми наступаємо, а вони обороняються: Буданов розповів про втрати росіян

неділя, 24 вересень 2023, 23:42

Голова ГУР МО Кирило Буданов дав інтерв'ю західним ЗМІ. Однією з тим були втрати під час повномасштабної російсько-української війни, повідомляють Патріоти України. Буданов заявив, що втрати Росії вищі, ніж в України. І це попри те, що наші захисники н...

Москва забирає у Татарстану 80% прибутків, Чингізхан забирав 10%, - голова уряду у вигнанні

неділя, 24 вересень 2023, 23:36

Татари Татарстану прагнуть державної незалежності від Росії. У цьому переконаний голова уряду незалежного Татарстану у вигнанні Рафіс Кашапов, який з 2018 року проживає у Великій Британії. Про це політик заявив порталу "Новинарня", передають Патріоти У...