Тривожний дзвіночок для Кремля: У парламенті Грузії заговорили про можливість деокупації території країни

Спікер парламенту Грузії Шалва Папуашвілі заявив, що бачить перспективу для деокупації територій країни, передають Патріоти України.

Як повідомляє "Новости-Грузия", у Грузії давно казали про ризики для міжнародної безпеки, які створює Росія, але політики на Заході не вірили в це. У спікера спитали, чи потрібно починати нову дискусію щодо деокупації Грузії у зв’язку з розвитком подій в Україні. Папуашвілі відповів, що зараз Європа й колективний Захід стали "більш тверезими" і це дає сподівання "покласти край окупації".

"Зараз багато іноземних політиків з жалем говорять про те, про що грузинський народ говорив роками - про ризики, які створює Росія з точки зору світової безпеки й особливо регіональної безпеки. У це не вірили, поки ризик не наблизився до кордонів Європи. Добре, що зараз це сприймають з іншої перспективи", - наголосив політик.

Він додав, що нове усвідомлення цих ризиків також відкрило для Грузії перспективу членства у ЄС.

Папуашвілі зазначив, що одна з цілей грузинської влади - покласти край окупації, і також, "для нас і наших абхазьких і осетинських сестер і братів — повернути одне одного".

"Це політика, яку "Грузинська мрія" провадить останні 10 років, і саме це забезпечує мир у нашій країні", - підсумував спікер.

ЗСУ вчергове ліквідували високопоставленого окупанта

субота, 3 грудень 2022, 3:00

ЗСУ ліквідували російського полковника Дениса Давидова. Про це повідомляє рашистська газета «Мичуринская правда». Окупанту було 40 років. У 1999 році він закінчив Крюківську середню школу. Кадровий військовий, служив в Алтайському і Забайкальському кра...

У європейських столицях триває напружена робота: Зеленський розповів про підготовку спецтрибуналу для керівництва РФ

субота, 3 грудень 2022, 2:52

Президент Володимир Зеленський упевнений, що керівництву Росії не вдасться уникнути відповідальності за злочин проти України. Про це глава держави розповів у своєму відеозверненні до українців у ніч проти суботи, 3 грудня. Зеленський зазначив, що для о...