
Окупаційні російські війська на Костянтинівському напрямку діють малими штурмовими групами, а також починають використовувати важкі бомбери. Про це в ефірі "Армія TV" розповів майор В’ячеслав Шутенко, командир батальйону безпілотних систем "Легіон Північ" 44-ї окремої механізованої бригади, передають Патріоти України.
«Оборону тримаємо, деякі корективи в роботу вносить осінньо-зимовий період, погіршилася погода, це вносить свої складнощі. Але продовжуємо виявляти та знищувати ворога», — сказав В’ячеслав Шутенко. За його словами, противник діє малими групами, які намагаються інфільтруватися та обійти піхотні позиції, використовуючи погодні умови.
«Наразі в нашій зоні відповідальності створення величезна «сіра зона», в якій ворог одразу знищується, якщо з’являється», — розповів командир батальйону. Ворожі штурмовики часто використовують маскувальні костюми із тепловізійним ефектом, що дещо ускладнює його виявлення вночі. Але наші досвідчені оператори БПЛА все одно виявляють сигнатури і по противнику завдається ураження.
В’ячеслав Шутенко розповів, що у ворога спостерігається поки що поодиноке використання важких бомберів. «Поки можемо констатувати факт, що у ворога цей напрямок знаходиться технологічно на початковому рівні розвитку. Наші важкі бомбери застосовуються набагато ефективніше. Але сам факт їх появи у противника, це вже тривожний дзвіночок. Здебільшого вони їх використовують для розв'язання логістичних питань», — додав він.
Так звана "бусифікація" у Пензенській області Росії не початок альтернативної загальної мобілізації, а експеримент російської влади. Його метою є оцінити готовність суспільства реагувати на примусове затримання чоловіків і схиляння їх до укладання конт...
Якщо самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко віддасть наказ про напад на Україну, його армія масово дезертуватиме, здаватиметься в полон або підніме бунт. Про це заявила лідерка білоруської опозиції Світлана Тихановська у коментарі Нови...