Тривожний сигнал для "братньої" Москви: Токаєв призначив міністром інформації відомого "русофоба"

Самих росіян Умаров, нібито, називав "нав’язаною діаспорою".

Президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв призначив міністром інформації та суспільного розвитку Аскара Умарова, відомо у російських ЗМІ своїми поглядами щодо РФ, зазначають Патріоти України. Указ про призначення нових членів уряду Токаєв підписав у вівторок, 11 січня.

Пропагандистські російські ЗМІ пишуть, що Умаров має антиросійські погляди й неодноразово жорстко висловлювався щодо росіян у країні, переселених за часів СРСР.

Російські пропагандистки приписують Умарову критику святкування "незрозумілого" 9 травня й звинувачують його у співпраці з громадським активістом, який організовував "мовні патрулі" проти нав’язування російської мови в Казахстані.

"Я став втікачем": письменник Шендерович розповів про свій переїзд з РФ"Коли всі будуть напиватися водкою і святкувати незрозумілий День Перемоги, ви вшануйте молитвою нещасних дідів, які не повернулися з чужої війни. Кого перемогли, що перемогли?" – пишуть ЗМІ, нібито цитуючи політика.

Самих росіян Умаров, нібито, називав "нав’язаною діаспорою".

Ідеолог "Русской весны", російський неонацист Єгор Холмогоров назвав призначення Умарова "цілою серією демонстративних плювків на адресу Росії та росіян". Він стверджує, що Умаров нібито хоче "анексувати російські землі".

Видовище заворожує: Як британські танки Challenger 2 проходять злагодження в Україні перед відправкою на передову (відео)

субота, 1 квітень 2023, 22:19

Британські танки Challenger 2 вже обкатують в Україні перед відправленням на фронт. Відео Міноборони.

Ще одна країна відмовилася проводити фехтувальні змагання через участь у них росіян та білорусів

субота, 1 квітень 2023, 22:14

Французька федерація фехтування скасувала етап Кубка світу з чоловічої шпаги через скандальне рішення Міжнародної федерації фехтування (FIE) допустити до змагань російських і білоруських спортсменів. Про це повідомляється на офіційному сайті організаці...