Тривожний сигнал для "братньої" Москви: Токаєв призначив міністром інформації відомого "русофоба"

Самих росіян Умаров, нібито, називав "нав’язаною діаспорою".

Президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв призначив міністром інформації та суспільного розвитку Аскара Умарова, відомо у російських ЗМІ своїми поглядами щодо РФ, зазначають Патріоти України. Указ про призначення нових членів уряду Токаєв підписав у вівторок, 11 січня.

Пропагандистські російські ЗМІ пишуть, що Умаров має антиросійські погляди й неодноразово жорстко висловлювався щодо росіян у країні, переселених за часів СРСР.

Російські пропагандистки приписують Умарову критику святкування "незрозумілого" 9 травня й звинувачують його у співпраці з громадським активістом, який організовував "мовні патрулі" проти нав’язування російської мови в Казахстані.

"Я став втікачем": письменник Шендерович розповів про свій переїзд з РФ"Коли всі будуть напиватися водкою і святкувати незрозумілий День Перемоги, ви вшануйте молитвою нещасних дідів, які не повернулися з чужої війни. Кого перемогли, що перемогли?" – пишуть ЗМІ, нібито цитуючи політика.

Самих росіян Умаров, нібито, називав "нав’язаною діаспорою".

Ідеолог "Русской весны", російський неонацист Єгор Холмогоров назвав призначення Умарова "цілою серією демонстративних плювків на адресу Росії та росіян". Він стверджує, що Умаров нібито хоче "анексувати російські землі".

"Ніколи не думав, що можуть бути такі тупі люди!": Журналіст - після спілкування із полоненими росіянами

субота, 28 травень 2022, 22:12

Володимир Золкін, блогер, журналіст, координатор проєкту МВС "Шукай своїх" зазначив, що російські військовополонені на 90% з себе представляють сіру масу без мізків, вони не виходять за рамки свого маленького і нікчемного світу. Це він розповів в етері...

Російські окупанти завдали ракетного удару по Кривому Рогу

субота, 28 травень 2022, 22:00

Російські окупанти обстріляли Кривий Ріг. Ракетні удари було зафіксовано в районі одного з виїздів із міста. "Прильоти" підтвердив очільник військової адміністрації міста Олександр Вілкул. Про це він написав на своєму Telegram-каналі, передають Патріо...