"Цар" не дарма боїться, що мінлива чернь з улюлюканням таскатиме по Москві його труп: Російський письменник Биков розповів, скільки в РФ затятих прихильників Путіна

У російського президента Володимира Путіна, який написав опус «про один народ», серед земляків всього 5% переконаних прихильників і стільки ж супротивників. Таку думку висловив відомий російський поет, публіцист Дмитро Биков, зазначають Патріоти України.

В ефірі телеканалу «Україна 24» Биков пояснив, з кого складається російське суспільство.

«На 5% - із затятих лоялістів, ще на 5% - з затятих лібералів, і на 90% з тих, які чекають, що вийде, які займаються своїми справами, у різному ступені відкуповуючись від держави — хтось хабарями, хтось мовчанням, хтось конформізмом. Але це саме відкуп, і у великій мірі інерція», — сказав він.

При цьому Биков нагадав, що в Росії між народом та владою існує величезна дистанція. І уявлення про росіян як про рабський народ, якому потрібна сильна рука, не зовсім правильне.

«Під деякою корою, що покриває російську поверхню, йдуть дуже бурхливі, дуже швидкі і неоднозначні процеси, іноді взаємосуперечливі … Тобто зовнішній конформізм нікого не повинен переконувати», — додав Биков.

Наперекір всім ворогам: В небі над окупованим Донецьком літав тактичний безпілотник ЗСУ Bayraktar (фото)

вівторок, 28 вересень 2021, 21:45

Вперше недалеко від лінії бойового зіткнення на Донбасі виконував бойові завдання один з турецьких ударних тактичних безпілотних літальних апаратів Вауraktar ТВ2, які раніше були закуплені для ЗСУ. Про це повідомляє блогер під ніком «Черговий ООС» в св...