"Царь помер, да здравствует новый царь!": Невдоволення еліти зростає. - У Москві назвали ім'я наступника Путіна

Просто дострокового повалення Путіна через обурення еліт західними санкціями, на думку Валерія Солов'я, чекати не варто.

Валерій Соловей. Фото: RTVi.

Щоб зберегти важелі впливу на ситуацію в Росії, президент Росії Володимир Путін може зважитися на передачу влади прем'єр-міністру Дмитру Медведєву, якому дуже довіряє. Про це у відеоблозі заявив російський політолог Валерій Соловей, передають Патріоти України.

Втім, підкреслив він, такий варіант буде супроводжуватися внесенням змін до Конституції з метою обмеження повноважень президента. Що ж до варіанту дострокового повалення Путіна через обурення еліт західними санкціями, то його, вважає Соловей, чекати не варто.

«Протестний настрій еліт зріс, але невдоволення поки не переростає в дію», - пояснив він, зазначаючи, що з 2014 року Росія фактично живе в умовах «військового часу», тому ні про які протестні дії його наближені не можуть навіть і помислити.

Зрадника "вели" давно: СБУ показала фото та відео з місця ліквідації Киви

понеділок, 11 грудень 2023, 11:02

Операція з ліквідації Іллі Киви готувалася тривалий час. СБУ показала ексклюзивні кадри з місця ліквідації зрадника у Підмосков'ї, передають Патріоти України з посиланням на джерела. За даними джерел, унікальна спецоперація Служби безпеки України готу...

"Як раніше" вже не буде: Портников закликав готуватися до конфлікту на десятиліття

понеділок, 11 грудень 2023, 10:56

"Ми чіпляємося за минуле. І Україна не виняток. Ми говоримо, що хочемо повернутися до наших міжнародно визнаних кордонів. Інші країни говорять, що хочуть повернутися до міжнародного права. А на жаль, можливості повернутися назад не існує в історії", – ...