"Царь помер, да здравствует новый царь!": Невдоволення еліти зростає. - У Москві назвали ім'я наступника Путіна

Просто дострокового повалення Путіна через обурення еліт західними санкціями, на думку Валерія Солов'я, чекати не варто.

Валерій Соловей. Фото: RTVi.

Щоб зберегти важелі впливу на ситуацію в Росії, президент Росії Володимир Путін може зважитися на передачу влади прем'єр-міністру Дмитру Медведєву, якому дуже довіряє. Про це у відеоблозі заявив російський політолог Валерій Соловей, передають Патріоти України.

Втім, підкреслив він, такий варіант буде супроводжуватися внесенням змін до Конституції з метою обмеження повноважень президента. Що ж до варіанту дострокового повалення Путіна через обурення еліт західними санкціями, то його, вважає Соловей, чекати не варто.

«Протестний настрій еліт зріс, але невдоволення поки не переростає в дію», - пояснив він, зазначаючи, що з 2014 року Росія фактично живе в умовах «військового часу», тому ні про які протестні дії його наближені не можуть навіть і помислити.

Хіти тижня. Могло дійти і до бійки: В ефірі Шустера нардеп "зчепився" з міністром енергетики через газ (відео)

середа, 11 грудень 2019, 11:30

Заступник голови комітету з енергетики і ЖКГ Олексій Кучеренко емоційно посварився з міністром енергетики та захисту навколишнього середовища України Олексієм Оржелем. Це сталося в ефірі ток-шоу "Свобода Слова Савіка Шустера" на ТРК "Україна" 29 листоп...

Кобзон зачекався: На свіжому фото Путіна зауважили цікаву деталь

середа, 11 грудень 2019, 8:59

Під час засідання Ради з розвитку громадянського суспільства і прав людини у російського президента Володимира Путіна помітили жест судомно стиснутими кулаками, який може свідчити, що його здоров'я похитнулося. Про це повідомляє політолог Олексій Голоб...