"Царь решил, бояре приговорили": Кремль заборонив називати Зеленського президентом, - ЗМІ

Російським виданням пропонують або не згадувати посаду Володимира Зеленського, або використати фразу "режим Зеленського"

Керівники росЗМІ отримали директиву з Адміністрації президента Росії, в якій вимагається перестати називати Володимира Зеленського президентом України, повідомляють Патріоти України з посиланням на видання Холод.

Вимога поширюється на всі типи медіа, включно з телеканалами та інтернет-ЗМІ, розповіли Холоду співробітники ЗМІ, які отримали таке розпорядження.

Як повідомляють співрозмовники, нові стандарти намагаються нав'язати всім підконтрольним редакціям: "від ТАРС до Рідівки".

Представники Кремля пропонують виданням або не згадувати посаду Володимира Зеленського, або використати фразу "режим Зеленського" під час висвітлення його діяльності. Крім заголовків, ця вимога також стосується інших частин тексту матеріалу. Основна увага на даний момент приділяється заголовкам, щоб при передачі інформації в новинах агрегаторах Володимир Зеленський не був офіційно названий президентом.

Байден зібрав західних лідерів на розмову про Україну

вівторок, 3 жовтень 2023, 20:29

Президент США Джо Байден провів телефонну розмову із партнерами та союзниками, щоб узгодити подальшу підтримку України. Про це повідомляє CNN, передають Патріоти України. Як заявили представники Білого дому, серед учасників цієї розмови були:. Як розпо...

Ніхто не хотів бути поруч: Друга Путіна відсадили на святкуванні річниці об'єднання Німеччини

вівторок, 3 жовтень 2023, 19:28

Колишнього канцлера ФРН Герхарда Шредера, якого називають другом кремлівського диктатора Володимира Путіна, посадили окремо від усіх політиків на святкуванні річниці об'єднання Німеччини. Про це пише Bild, передають Патріоти України. Зазначається, що н...