Царювати довше Сталіна: Путін підписав поправки до закону про обнулення своїх президентських термінів

По завершенню ще двох президентських термінів, котрі пролонговані йому підписаним законом, 84-річний правитель Росії буде при владі понад 32 років. Що поб'є вождювання Сталіна (30 років) та продвине Х*йло до рекорду Петра I

Президент Росії Володимир Путін підписав закон про приведення виборчого законодавства у відповідність із поправками до Конституції РФ. Постанову Путіна опублікували на порталі проєктів нормативно-правових актів 5 квітня, зазначають Патріоти України.

Зокрема, закон, ухвалений у третьому й остаточному читанні 24 березня Держдумою і схвалений Радою Федерації 31 березня, дає право Путіну ще двічі балотуватися на посаду глави Кремля.
Обмеження бути президентом РФ понад два строки більше не поширюється на тих, хто обіймав цю посаду до набрання чинності змін до конституції. Тому попередні строки Путіна обнуляються.
Крім цього, президент РФ мав бути не молодшим за 35 років, постійно проживати в Росії не менше, ніж 25 років, а також не мати іноземного громадянства чи дозволу на проживання в минулому. Виняток становлять випадки, коли іноземну державу чи її частину "прийняли до складу РФ".
20 січня 2020 року Путін вніс проєкт закону про поправки до конституції РФ на розгляд Держдуми. Його одноголосно ухвалили в першому читанні 23 січня й остаточно затвердили 14 березня.
Ухвалені поправки забороняють обіймати посаду глави держави понад два строки, закріплюють пріоритет конституції РФ над міжнародним правом, а також розширюють повноваження Конституційного суду. Держдума РФ також підтримала поправку про обнулення президентських строків Путіна, що дасть йому змогу залишитися при владі після 2024 року, коли закінчується його четвертий президентський строк. Отже, він зможе обіймати посаду президента до 2036 року.
Із 25 червня до 1 липня в Росії відбувався референдум, 77,92% учасників якого підтримали ухвалені поправки, проти них висловилося 21,27%.

З архіву ПУ. Стиль правління "95-го кварталу": Мер Черкас показав, які "гумористичні" погрози до нього надходять з Банкової через послаблення карантину для бізнесу

четвер, 6 травень 2021, 4:00

Так Бондаренко опублікував фото свого телефону, на якому відкрите листування з Трофімовим, він останній раз попереджає мера про щось. "Це не погрози, а останнє попередження. Ми ніколи не погрожуємо, ми діємо. Завтра можете опинитися під картатим пледом...

Хіти тижня. Популярна українська телеведуча просила допомоги у нардепа щодо вступу сина до виша (фото)

четвер, 6 травень 2021, 2:00

Народний депутат України від "Слуги народу" Сергій Бабак під час засідання Верховної Ради листувався зі співбесідницею, підписаною як Слава Фролова. Ймовірно, українська телеведуча та світська левиця просила у парламентарія допомоги в питанні вступу її...