 
У Полтаві демонтували пам’ятник російському полководцю Олександру Суворову. Про це розповів у Facebook регіональний представник Українського інституту національної пам’яті (УІНП) Олег Пустовгар, зазначають Патріоти України.
Спочатку монумент стояв у дворі київського військового ліцею імені Івана Богуна, проте з ініціативи керівництва навчального закладу його було прибрано.
Після цього пам’ятник Суворову перемістили в якості експонату до Полтавського музею важкої бомбардувальної авіації, який є філією Національного військово-історичного музею.
У свою чергу, директор УІНП Антон Дробович направив туди листа, в якому закликав демонтувати монумент, оскільки він «не є пам’яткою історії, мистецтва, культури, архітектури, містобудування, науки та техніки».

Керівництво музею пішло на зустріч та демонтувало спірний експонат.

Нагадаємо, у кінці січня в експозиції полтавського музею важкої бомбардувальної авіації з’явився пам’ятник національному герою Росії – полководцю Олександру Суворову.
Київ робить ставку на свою першу крилату ракету, виробником якої є молодий стартап Fire Point. Він "викликає стільки ж похвал, скільки і питань". Про це йдеться у матеріалі Le Figaro від 31 жовтня, передають Патріоти України. . "Геніальна і майстерно ...
Вже на січень 2025 року загальна кількість втрачених РФ всіх типів систем ППО за підтвердженими аналітиками Oryx фото-відео даними з відкритих джерел перевищила 298 одиниць. Різні експерти оцінюють коефіцієнт такого роду фіксації у 30-50% від наявних.