​Царський гуморок тяжко сприйняли його примітивні "шахтарі" та "комбайнери": У Гіркіна істерика через "пропозицію" Путіна захистити Порошенка від переслідувань Зеленського

Один із перших ватажків "ДНР", офіцер російських спецслужб Ігор Стрєлков-Гіркін у соцмережі "Вконтакте" висловив обурення заявою голови Кремля щодо «політичного притулку» п'ятому президентові України Петру Порошенку у зв'язку зі справою про державну зраду, зазначають Патріоти України.

"М-так... це не "дно". Це "днище". За всієї риторичності такої пропозиції це ПЛЕВОК у всіх загиблих і скалічених захисників "ЛДНР" і навіть російських "відпускників"", - заявив він. На думку Гіркіна, Путін образив власний народ і висловив своє ставлення до російських найманців, котрі воювали та досі воюють проти української армії на Донбасі. Фоловери Гіркіна у коментарях погодилися з його оцінюванням.

Складний період може тривати і 3 місяці, але перелом війни вже настав, - Данілов

субота, 28 січень 2023, 9:03

Предбачити час завершення війни складно, а перемога не настане швидко, проте перелом у війні вже пройдений. Про це заявив секретар Ради національної безпеки й оборони України Олексій Данілов в ефірі "Радіо Свобода". "На жаль, сьогодні сказати точну дат...

Темп стабільно високий: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 28 січня

субота, 28 січень 2023, 8:45

Українські захисники просто знищують російську армію. Станом на 28 січня окупанти вже втратили 125 510 своїх солдатів. Лише за останню добу ЗСУ ліквідували 800 загарбників. Вони успішно поповнили статистику втрат ворога, яка росте з кожним днем.