Українські військові на Донбасі понесли нові втрати. 12 березня в районі Мар'їнки був смертельно поранений боєць оперативно-тактичного угруповання «Схід». На місці інциденту працював керівний склад військової частини і робоча група військової служби правопорядку, зазначають Патріоти України.
«Стосовно дій збройних формувань РФ і її найманців повідомлено представників ОБСЄ через Українську сторону Спільного центру контролю і координації питань припинення вогню і стабілізації лінії розмежування сторін», - йдеться в повідомленні прес-центру Операції об'єднаних сил.
Нагадаємо, в середині лютого від кулі снайпера загинув 36-річний боєць ВСУ, полтавчанин Олександр Глушко. Після цього глава Тристоронньої контактної групи по Донбасу Леонід Кравчук констатував загострення ситуації на фронті і назвав причину.За спостереженнями доктора історичних наук та професора Українського католицького університету Ярослава Грицака, президент РФ Володимир Путін став параноїдальним. Та чи означає це, що росіяни цим скористаються і зможуть влаштувати революцію? Більше про...
Через значні втрати ворог декілька тижнів був вимушений знизити інтенсивність штурмових дій на Покровському напрямку, проте зараз противник почав підтягувати нові резерви піхоти. Про в етері Еспресо та Slawa.TV розповів офіцер бригади "Рубіж" НГУ Волод...