Царство небесне... У Львові раптово помер лідер першої, домайданної, української революції

Нещастя трапилось біля культового "Мистецького арсеналу "Дзиґа", співзасновником котрого покійний і був

У вівторок, 21 травня, у Львові помер один з лідерів "Революції на граніті", 1990 року Маркіян Іващишин. Про це повідомляє телеканал Zik, посилаючись на слова голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина, зазначають Патріоти України.

Відомий український революціонер і засновник "Мистецького арсеналу "Дзиґа" помер на 53 році життя. За даними видання Zaxid.net, Іващишин йшов по вулиці разом з членом об'єднання "Дзиґа" Андріаном Кліщем, але раптово йому стало погано і він впав на тротуар.

Депутати Львівської облради вшанували відомого львів'янина хвилиною мовчання. Також свої співчуття висловив і мер міста Андрій Садовий.

Маркіян Іващишин - український громадський, політичний і культурний діяч, а також бізнесмен. Він був одним з лідерів "Революції на граніті" 1990 року і видних діячів студентського руху.

Іващишин також був серед тих, кого 18 травня президент України Петро Порошенко, напередодні 30-річчя Студентського братства Львівщини, відзначив державними нагородами. Він був нагороджений орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня.

"Дітей на Донбасі гине багато": Як Савченко на "Першому незалежному" озвучувала пропаганду Кремля

понеділок, 12 квітень 2021, 0:00

"Надюха на "Першому незалежному (медведчуківському)" займалась вкиданням тез, котрими далі кремлівська пропаганда оброблятиме українську аудиторію: "На жаль, діти дійсно гинуть. Ми не беремо окрему якусь пропаганду російську, але дійсно ДІТЕЙ ГИНЕ БАГА...

Кругленька цифра: У ОРДО назвали кількість загиблих та поранених "військовослужбовців"

неділя, 11 квітень 2021, 23:53

У ОРДО заявили про кількість загиблих з початку цього року в результаті бойових дій, інформують Патріоти України.