"Це або диверсія або якесь божевілля": Бірюков прокоментував рішення про доступ ДБР до стратегічного плану використання ЗСУ

В документі прописані всі найдрібніші нюанси, подробиці, деталі, як у випадку активної фази будуть застосовуватись ЗСУ.

Екс-радник міністра оборони Юрій Бірюков прокоментував рішення Печерського суду про надання доступу слідчим Держбюро розслідувань до документів Генерального штабу. Про це він розповів у програмі "Великий ефір Василя Зими", передають Патріоти України.

"Документ, який в ухвалі суду - стратегічний план розгортання і використання ЗСУ. Це навіть не гриф "Цілком таємно", це гриф "Особливо важливо". До цього документу навіть Михайло Забродський не має повного доступу. До нього має доступ людей 10 на всю країну. В документі прописані всі найдрібніші нюанси, подробиці, деталі, як у випадку активної фази будуть застосовуватись ЗСУ", - сказав Бірюков.
Він зазначив, що неможливо коментувати надання доступу до документу, до якого мають доступ десяток людей в державі. "Тепер якийсь суддя, в якомусь районному суді дає доступ до цього документу взагалі сторонній людині. Далі це важко коментувати, з військової точки зору, це неможливо коментувати, це навіть не маячня, це щось більш страшне та жахливе. До документу, до якого є доступ у десятка людей по всій країні, дають доступ людині, яка повинна по заяві Портнова розслідувати, чи не перевищив повноважень п'ятий президент України (Петро Порошенко) під час планування якоїсь військової операції", - сказав Бірюков.
Він назвав рішення судді або диверсією, або божевіллям. "От все це загалом, це не піддається здоровому аналізу. Це або диверсія, або якесь божевілля. Я не уявляю, у мене ніколи не було допуску до такої документації, але це надсекретні документи, які зберігаються в одному чи двох примірниках в дуже захищених приміщеннях", - підсумував Бірюков.
Джерело: Еспресо.ТV

Хіти тижня. "Затримували людей за яйця": У Києві під посольством Білорусі спецпідрозділи Авакова провели жорстку "білорусизацію" протестувальників (відео)

середа, 12 серпень 2020, 10:00

На жорсткі дії поліції люди кричали "Ганьба!". Про це повідомляє кореспондент РБК-Україна з місця подій. Так, на акцію прийшли близько 30 осіб. Вони закликали піти у відставку чинного президента Білорусі Олександра Лукашенка. Через деякий час на місце ...

Нібито знайшли більше $10 тисяч у рюкзаку: У Білорусі повідомили про затримання "координатора і спонсора" протестів у Мінську (відео)

середа, 12 серпень 2020, 8:44

У Білорусі затримали "координаторів і спонсора" проведення масових протестів у Мінську. У одного з чоловіків в рюкзаку знайшли більше $10 тисяч, які нібито призначалися для плати учасникам масових заворушень. Про це БЕЛТА повідомили в Міністерстві внут...