
Ватажок "ЛНР" Леонід Пасічник заявив, що ремонт моста в Станиці Луганській буде сприйнятий, як акт агресії України, передають Патріоти України.
"Будь-які односторонні дії України на території "ЛНР", частиною якої, нагадую, є і станичний міст, будуть сприйматися як черговий акт агресії", – йдеться у Twitter ватажка терористів. "Ви хочете зірвати розведення, вкрасти грошей на будівництві і не так сильно втратити рейтинг", – додав він.

На відповідну заяву Пасічника відреагували користувачі мережі. "Російська логіка. Знищення мостів – це мир. Зведення – акт агресії. Дивись не переплутай", – пише блогер Денис Казанський.
"Цікаво, а якщо закрити всі КПВВ, через скільки днів Пасічник почне кричати про "геноцид"?" – задався питанням Umka UaDonetsk.
"Фраза: "Ми змусимо Україну відновити міст" знайшла нове звучання: "Ми змусимо Україну здійснити акт агресії", – резюмував Bugnet.

Інститут вивчення війни у своєму новому звіті заявляє, що останні висловлювання російського керівництва щодо можливих переговорів з Україною фактично підтверджують незмінність воєнних цілей Кремля та вимогу повної капітуляції України, передають Патріот...
Російська влада та пропаганда роками просувають наратив про "війну" проти НАТО та колективного Заходу. Однак на практиці представники російської еліти, зокрема родина депутата, близького до глави Чечні Рамзана Кадирова, демонструють вражаюче лицемірств...