"Це акт агресії": Ватажок "ЛНР" пригрозив Україні через... ремонт моста

Леонід Пасічник заявив, нібито міст - це територія "республіки".

Ватажок "ЛНР" заявив, що ремонт моста в Станиці Луганській - акт агресії. Фото: Твіттер.

Ватажок "ЛНР" Леонід Пасічник заявив, що ремонт моста в Станиці Луганській буде сприйнятий, як акт агресії України, передають Патріоти України.

"Будь-які односторонні дії України на території "ЛНР", частиною якої, нагадую, є і станичний міст, будуть сприйматися як черговий акт агресії", – йдеться у Twitter ватажка терористів. "Ви хочете зірвати розведення, вкрасти грошей на будівництві і не так сильно втратити рейтинг", – додав він.

На відповідну заяву Пасічника відреагували користувачі мережі. "Російська логіка. Знищення мостів – це мир. Зведення – акт агресії. Дивись не переплутай", – пише блогер Денис Казанський.

"Цікаво, а якщо закрити всі КПВВ, через скільки днів Пасічник почне кричати про "геноцид"?" – задався питанням Umka UaDonetsk.

"Фраза: "Ми змусимо Україну відновити міст" знайшла нове звучання: "Ми змусимо Україну здійснити акт агресії", – резюмував Bugnet.

Хіти тижня. Вже шахтарями і не прикидаються: Росіяни відкрито захоплюють українську власність

понеділок, 19 серпень 2019, 21:30

Якщо раніше українські підприємства там формально захоплювалися угрупованнями сепаратистів і отримували статус "державних підприємств" "ЛДНР", то тепер до поділу захопленої української власності відкрито підключилися російські компанії. "Несколько дней...

Гіркін розповів про свій план, якщо потрапить на лаву Гаазького трибуналу

понеділок, 19 серпень 2019, 21:26

Відповідаючи на питання, чи допускає він сценарій потрапляння в камеру гаагської в'язниці, Гіркін сказав, що вважає його малоймовірним, однак в цілому таку ситуацію допускає. "По-перше, я сам не збираюся здаватися. Ні в якому разі. По-друге, вважаю, що...