"Це акт агресії": Ватажок "ЛНР" пригрозив Україні через... ремонт моста

Леонід Пасічник заявив, нібито міст - це територія "республіки".

Ватажок "ЛНР" заявив, що ремонт моста в Станиці Луганській - акт агресії. Фото: Твіттер.

Ватажок "ЛНР" Леонід Пасічник заявив, що ремонт моста в Станиці Луганській буде сприйнятий, як акт агресії України, передають Патріоти України.

"Будь-які односторонні дії України на території "ЛНР", частиною якої, нагадую, є і станичний міст, будуть сприйматися як черговий акт агресії", – йдеться у Twitter ватажка терористів. "Ви хочете зірвати розведення, вкрасти грошей на будівництві і не так сильно втратити рейтинг", – додав він.

На відповідну заяву Пасічника відреагували користувачі мережі. "Російська логіка. Знищення мостів – це мир. Зведення – акт агресії. Дивись не переплутай", – пише блогер Денис Казанський.

"Цікаво, а якщо закрити всі КПВВ, через скільки днів Пасічник почне кричати про "геноцид"?" – задався питанням Umka UaDonetsk.

"Фраза: "Ми змусимо Україну відновити міст" знайшла нове звучання: "Ми змусимо Україну здійснити акт агресії", – резюмував Bugnet.

Хіти тижня. "Спасибо деду за "победу": У мережі показали, на що Росія перетворила вкрадене у Фінляндії місто (фото)

субота, 7 грудень 2019, 20:30

80 років тому, 30 листопада 1939 року, СРСР напав на Фінляндію і якби фіни не вистояли, то їх країна виглядала б так само, як місто Виборг зараз. "Союз хотів перетворити Фінляндію в свою чергову республіку. Якби фіни тоді не вистояли, то сьогодні їхня ...

Хіти тижня. Ізоляція Донбасу: Колишній регіонал спровокував грандіозний скандал у прямому ефірі одного з українських телеканалів (відео)

субота, 7 грудень 2019, 19:00

Михайло Добкін заявив, що тим, хто виступав за ізоляцію Донбасу, необхідно заборонити на 5 років залишати межі своїх міст. Добкін вважає, що силами Верховної Ради і партії президента повинен бути прийнятий спеціальний закон, який помститься всім тим, х...