"Це акт агресії": Ватажок "ЛНР" пригрозив Україні через... ремонт моста

Леонід Пасічник заявив, нібито міст - це територія "республіки".

Ватажок "ЛНР" заявив, що ремонт моста в Станиці Луганській - акт агресії. Фото: Твіттер.

Ватажок "ЛНР" Леонід Пасічник заявив, що ремонт моста в Станиці Луганській буде сприйнятий, як акт агресії України, передають Патріоти України.

"Будь-які односторонні дії України на території "ЛНР", частиною якої, нагадую, є і станичний міст, будуть сприйматися як черговий акт агресії", – йдеться у Twitter ватажка терористів. "Ви хочете зірвати розведення, вкрасти грошей на будівництві і не так сильно втратити рейтинг", – додав він.

На відповідну заяву Пасічника відреагували користувачі мережі. "Російська логіка. Знищення мостів – це мир. Зведення – акт агресії. Дивись не переплутай", – пише блогер Денис Казанський.

"Цікаво, а якщо закрити всі КПВВ, через скільки днів Пасічник почне кричати про "геноцид"?" – задався питанням Umka UaDonetsk.

"Фраза: "Ми змусимо Україну відновити міст" знайшла нове звучання: "Ми змусимо Україну здійснити акт агресії", – резюмував Bugnet.

З архіву ПУ. "Больно… Научил меня всему: убивать, выживать... Ну какого х**? Ты же был бессмертным, неуязвимым"​​: Таємнича смерть на Донбасі високопоставленого росіянина угруповання "Патріот" заскочила "гібридів"

середа, 28 жовтень 2020, 16:00

Попрощався з життям російський найманець, командир угрупування "ДНР" "Патріот". На Донбас вбивати українців "Бард" приїхав з російського міста Брянська. Про смерть "туриста Путіна" розповів в Twitter відомий блогер Necro Mancer з посиланням на повідом...

"Румыны хорошо помнят Чаушеску, и до чего может дойти страна, когда коррупция и непотизм становятся нормой для власти", - Береза

середа, 28 жовтень 2020, 15:28

"В ноябре 2017 года боле сотни тысяч румын вышли на улицы Бухареста. В Клуж-Напока, Констанца, Яссы, Сибиу прошли митинги, на которые вышли тысячи местных жителей", - пише у своєму блозі Борислав Береза, передають Патріоти України, і продовжує:. "Причи...