"Це албанський символ": Жест футболіста збірної Росії образив сербів (фото)

Серби підозрюють, нібито росіянина підкупив албанський бізнесмен та політик з Косова.

Прапор Албанії. Фото: Вікіпедія.

Перед поєдинком в дивізіоні в Лізі націй Росія - Сербія, який відбудеться 3 вересня в Москві, вибухнув скандал. Напередодні аккаунт euro2020spb в Twitter опублікував календар матчів російської команди, де футболіст Федір Смолов зобразив руками орла, схожого на албанського. Але ж для сербів цей орел - символ геноциду в Косово, повідомляють Патріоти України.

«Я хочу запросити Федора Смолова до себе в ресторан, - цитує сербського ресторатора Володимира Божича sport24.ru. - Пригостити його і показати, що таке відносини між сербами і росіянами. Мені цікаво, звідки з'явився цей жест і ця фотографія. Ми сприймаємо Смолова, як свого брата, як і всіх росіян. Ніякої проблеми немає.
Наразі, президент Сербії Вучич знаходиться у Вашингтоні. Йде великий тиск на Сербію, щоб ми визнали Косово. Але, природно, цього ніколи не буде. Беджет Пацоллі - найбагатший албанець з Косова. Він був міністром закордонних справ Косово. Свого часу Беджет займався реставрацією Кремля. У нього дуже хороші зв'язки з Москвою. Я впевнений, що хтось дав великі гроші, щоб ця фотографія була зроблена.
Смолов, може, ні до чого, тому що він навряд чи щось знає про історію взаємин Албанії та Сербії. Я впевнений, що це провокація. Просто чекали матч Сербії проти Росії. Це пов'язано також і з тим, що Вучич зараз у Вашингтоні. По суті, це виглядає як ніж в спину від дружнього народу. Але ця фотографія не повинна вплинути на нашу дружбу, не повинна нас посварити.
Мій друг каже, що, Смолов показує російського двоголового орла. Але наскільки я знаю, жоден футболіст з Росії ніколи так не показував російського орла. Це провокація. Я впевнений, що це політика".
Офіційний Twitter Євро-2020 в Санкт-Петербурзі після того, як в Сербії спалахнула хвиля обурення, взяв провину за постер на себе. Хоча і без виправдань не обійшлося. «Жест гравця збірної не має нічого спільного з політичною репрезентацією. Це експресивний вияв на тему герба Росії, який перебуває у Федора за спиною. Нам шкода, що з'явилася така перекручена інтерпретація. Найменше ми хотіли когось образити. Це наша помилка», - йдеться в повідомленні.

З архіву ПУ. Зеленський і урок Ющенка: Тимошенко кілька разів ходила на Банкову, пропонуючи втретє зробити її прем’єром. Там її "акуратно послали", - ЗМІ

четвер, 26 листопад 2020, 4:00

За даними видання, Тимошенко була присутня на кількох зустрічах на Банковій, де намагалася стати корисною новій владі. Так, на початку жовтня Тимошенко приходила на Банкову з довгим списком кандидатів на різні посади, але домовитися так і не змогла. ...

З архіву ПУ. "Іспанський сором": Секс-скандал у Раді підірвав ЗМІ навіть у Сенегалі (фото)

середа, 25 листопад 2020, 23:55

Напевно, Богдан Яременко колись мріяв прославитися, але навряд чи таким чином... Народний депутат України Богдан Яременко, який потрапив в скандал з секс-листуванням у Верховній Раді, став відомим на весь світ. Про це повідомила в Facebook прес-секрета...