На параді в Москві виступав та зустрічався з лідерами республік СНД двійник російського президента Володимира Путіна. Про це в ефірі "24 каналу" заявив Дмитро Попов, кандидат психологічних наук, який давно спостерігає за кремлівським диктатором, передають Патріоти України.
"Я дуже уважно вивчав появу "путіних" 22-го та 23-го року 9 травня та "путіних" в іншому вимірі. Я скажу, що я давав прогноз на одному зі ЗМІ, що буде той же Путін, який був 2022 року на цьому параді. Так і сталося", — сказав Попов.
"Це "балакун", це не "бункерний". Він не виступав перед Федеральними зборами у Гостинному дворі, він не був у Маріуполі, він не був у Криму. Цей "примірник" був на переговорах у Тегерані з лідерами Ірану, коли уклали цей проклятий договір щодо "шахедів", — додав Попов.
Психолог також зазначив, що двійник Путіна за рік помітно постарів, проте рухається краще, ніж "бункерний варіант". Зі слів Попова, цей двійник раніше зустрічався з міністром оборони Китаю.
Далекобійні удари Сил оборони України впливають на геополітичне становище Російської Федерації та підривають її воєнно-економічні можливості. Про це сказав полковник у відставці, військовий дипломат, колишній заступник військового представника України ...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 27.06.26 орієнтовно склали: