"Це безглузда війна": Полонений найманець поскаржився, що загарбників використовують як гарматне м'ясо, і звернувся до Путіна (відео)

Російський окупант із ПВК "Ветерани", який потрапив у полон до воїнів ЗСУ, розкритикував війну в Україні. Він зазначив, що йому даром не здалося "звільняти" український народ від "бандерівців", але він був змушений вступити до лав загарбників, щоб не опинитися у в'язниці, згідно із законодавством РФ, передають Патріоти України.

Визнання Руслана Федотова опублікував на своєму Telegram-каналі командувач Сухопутних військ України Олександр Сирський. Окупант розповів про умови, на яких вступив до складу найманців, у полоні в українців виявилося набагато краще.

"Як по телевізору розповідають, все не так, як є насправді. Нас кинули в окопі, навіть води не було. Ось ваші хлопці дали води. Взагалі ніхто не бив, напоїли, нагодували. А розповідають інше. Що над полоненими українці знущаються і всіляко катують. Мене ніхто пальцем не чіпав", – зізнається окупант.

Коли військовослужбовець української армії попросив Федотова звернутися до Путіна, той не крутився. Він визнав, що так звана СВО, оголошена Кремлем, насправді бійня, куди солдати Росії кинули як гарматне м'ясо незрозуміло, з якою метою.

"Володимире Володимировичу, заберіть усіх хлопців додому. Ви просто не уявляєте, що тут діється, ми просто гарматне м'ясо", – каже "рятівник".

Падіння ракети в Пшеводуві: Україна не підтверджує висновків розслідування Польщі, - ЗМІ

субота, 30 вересень 2023, 11:58

Україна вважає, що розслідування падіння ракети в польському місті Пшеводув у листопаді 2022 року не завершено. Висновки Польщі поки що підтвердити не можна. Про це неназваний український чиновник повідомив "Європейській правді", передають Патріоти Укр...

"Один напився і давай по нас стріляти": Окупант поскаржився на пияцтво серед військових в армії РФ. Перехоплення

субота, 30 вересень 2023, 11:22

Російські окупанти продовжують скаржитися на пияцтво серед військових в армії РФ. Один із них розповів братові про витівки своїх товаришів та повну втрату зубів через умови перебування на фронті. Про це свідчить аудіоперехоплення, опубліковане Головним...