
Російський окупант із ПВК "Ветерани", який потрапив у полон до воїнів ЗСУ, розкритикував війну в Україні. Він зазначив, що йому даром не здалося "звільняти" український народ від "бандерівців", але він був змушений вступити до лав загарбників, щоб не опинитися у в'язниці, згідно із законодавством РФ, передають Патріоти України.
Визнання Руслана Федотова опублікував на своєму Telegram-каналі командувач Сухопутних військ України Олександр Сирський. Окупант розповів про умови, на яких вступив до складу найманців, у полоні в українців виявилося набагато краще.
"Як по телевізору розповідають, все не так, як є насправді. Нас кинули в окопі, навіть води не було. Ось ваші хлопці дали води. Взагалі ніхто не бив, напоїли, нагодували. А розповідають інше. Що над полоненими українці знущаються і всіляко катують. Мене ніхто пальцем не чіпав", – зізнається окупант.
Коли військовослужбовець української армії попросив Федотова звернутися до Путіна, той не крутився. Він визнав, що так звана СВО, оголошена Кремлем, насправді бійня, куди солдати Росії кинули як гарматне м'ясо незрозуміло, з якою метою.
"Володимире Володимировичу, заберіть усіх хлопців додому. Ви просто не уявляєте, що тут діється, ми просто гарматне м'ясо", – каже "рятівник".
Президент України Володимир Зеленський закликає Білорусь припинити підтримку російських атак. Таку заяву він озвучив в інтерв'ю ТСН.Тиждень, передають Патріоти України. . Президент підкреслив, що заяви Мінська про нейтралітет недостатні. Він наголосив...
При продовженні блокади логістичних шляхів росіян до Криму, у них залишиться запасів не більше, як на два з половиною місяці. Таку думку висловив у етері Radio NV військовий аналітик Олексій Гетьман, передають Патріоти України. Він зазначив, що у росія...