"Це буде дуже скоро": У розвідці розповіли, коли Україна поверне окупований Крим

Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирило Буданов висловив впевненість, що Україна відвоює Крим, і це буде дуже скоро. Про це він сказав під час національного телемарафону, передають Патріоти України.

"Це моя така друга батьківщина. Я виріс в Криму. І ми туди повернемось дуже скоро", - наголосив він. На уточнення журналістів, чи повернемось зі зброєю, відповів ствердно. "Так, зі зброю повернемось. Іншого варіанту не існує", - наголосив він.

Також він зазначив, що війна з Росією скоро закінчиться. "Вся ця війна не такий вже довгий час буде продовжуватися. Скоро це закінчиться", - сказав він. Він нагадав, що в травня розказав про алгоритм подій.

"Я тоді прямо казав, що червень місяць, на жаль, для нас буде не гарний, будемо трошки втрачати, в липні буде умовний застій такий, в серпні почнемо трохи рухи на відновлення своєї території", - заявив він.

Буданов зазначає, що "взимку війна значною мірою стихне". "І після зими почнеться завершення цього конфлікту - виходом на першому етапі на адмінкордони станом на 1991 рік", - сказав він. За його словами, спираючись на ті факти, які відомі йому, звільнення Криму буде здіснено до кінця весни. "Можливо трошки раніше - в днях можна помилятися, в алгоритмі - ні",- наголосив він.

Прямо під час зустрічі ОБСЄ: Лавров пообіцяв Молдові долю України

четвер, 30 листопад 2023, 21:43

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров оголосив Молдову "наступною жертвою" у протистоянні Кремля з країнами Заходу. Таку заяву він зробив на міністерській зустрічі Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ), передають Патріоти Укра...

Зрадник сподівався на гроші та гуманізм: Суд залишив Богуслаєва зі спільником у СІЗО

четвер, 30 листопад 2023, 20:23

Солом’янський районний суд міста Києва 30 листопада продовжив запобіжні заходи колишньому президенту підприємства Мотор Січ В'ячеславу Богуслаєву та начальнику одного з департаментів компанії Олегу Дзюбі. . . Згідно з ухвалою суду, Богуслаєв та Дзюба ...