"Це буде колапс в Україні, потім це буде колапс в інших країнах": Зеленський пояснив рішення закрити Умань для хасидів

Україна обмежила можливість приїзду хасидів до Умані на святкування Рош га-Шана (єврейський Новий рік) на прохання ізраїльського прем'єра Біньяміна Нетаньяху. Рішення прийнято в рамках боротьби з коронавірусом. Про це на зустрічі з рабинами України заявив президент Володимир Зеленський, передає сайт президента, передають Патріоти України.

Зеленський підкреслив, що в цьому році пандемія коронавірусу внесла корективи у святкування Рош га-Шана, оскільки епідемічна ситуація в Україні та Ізраїлі викликає занепокоєння.

"Масове святкування Рош га-Шана призведе до колосального колапсу. Це буде колапс в Україні, потім це буде колапс в інших країнах", - зазначив він.

Український президент повідомив, що обговорив ситуацію з прем'єр-міністром Ізраїлю Біньяміном Нетаньяху. За словами Нетаньяху, до України щорічно тільки з Ізраїлю приїжджають на Рош га-Шана близько 8 тисяч хасидів.

"Тому вони зверталися до нас, щоб ми закрили Умань. Це свято дуже важливе. Впевнений, що кожен рік ми будемо тільки посилювати наші стосунки ... Але у нас складна ситуація", - додав Зеленський. Він також попросив рабинів України звернутися до єврейської громади із закликом уникати масового скупчення людей на Рош га-Шана в цьому році.

Мільярди в конвертах та потужне гей-лоббі: Історія про великі гроші, розпусту та співпрацю РПЦ із ФСБ та КДБ

вівторок, 18 травень 2021, 22:16

Володимир Гундяєв (Кирило) зробив блискучу кар’єру в релігії. До 2021 року він – дуже багата людина (ймовірно) з маєтками у всій Росії, автопарком, сотнями слуг, готових виконати будь-яке бажання. А ще у нього є впливові покровителі в Кремлі і на Луб’я...

"Мені здається, що СБУ ніколи всерйоз не готувалася до переслідування таких людей, як Медведчук", - Ігор Луценко

вівторок, 18 травень 2021, 21:58

Нардеп від ОПЗЖ Віктор Медведчук залишився в Україні, бо цього, зокрема, хотіла Російська Федерація. Таку думку висловив колишній народний депутат Ігор Луценко, передають Патріоти України. "Для нас усіх було б краще, якби Медведчук поїхав у Росію. Він ...