"Це буде страшно": Грозев розповів про "найгірший сценарій" для України і назвав кандидата в наступники Путіна

Існують ризики швидкого зміщення з поста російського президента Володимира Путіна. Але в такому випадку владу можуть захопити прихильники ведення великої війни, так звані "яструби". Про це в ефірі FREEDOM розповів розслідувач Bellingcat Христо Грозев, передають Патріоти України.

Грозєв вважає, що наразі у Путіна немає стратегії просування окупаційних військ і йому "щодня доводиться її переписувати", "йому доводиться безпосередньо працювати з польовими командирами". "Найстрашніший сценарій – коли саме "крило" "яструбів" (захопить) політичну владу... Є ризик, що крило, яке вважає, що потрібно повну мобілізацію робити, візьмуть цю владу – це найгірший варіант для всього світу", - зазначив Грозєв.

Водночас варіант, за яким Путін втрачає владу повільно, журналіст вважає варіантом трохи краще. Про активізацію "яструбів" в оточенні Путіна свідчить безкарна критика дій головнокомандувача в соцмережах рашистськими блогерами. "Подивіться на підвищення сміливості цього крила. Вони ж говорять через своїх спікерів, в тому числі Гіркіна, вони починають все більше відкрито критикувати Путіна, вони все більше говорять, що треба бомбити і Захід, а не тільки "центр прийняття рішень". Вони продовжують писати, вони на волі – значить, у них є дах. Я вважаю, що це досить небезпечний сценарій", – сказав Грозєв.

Відповідаючи на питання, чи є наступник у Путіна, Грозєв допустив, що на посаді президента може себе бачити перший заступник голови ГРУ Володимир Алексєєв.

Пентагон оприлюднив, скільки коштів витратив на військову допомогу Україні

вівторок, 21 березень 2023, 2:00

З початку роботи чинної адміністрації президента США Джо Байдена обсяг військової допомоги Україні перевищив $33 млрд. Про це йдеться в заяві Вашингтону. . Як випливає з документу оборонного відомства, загалом Вашингтон надав Києву понад $33,2 млрд. ...

"Формула "можемо повторити" - це їхня смерть": В'ятрович розповів, що поховає режим Путіна

вівторок, 21 березень 2023, 1:00

Історик, народний депутат України, колишній голова Інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович вважає, що головна "мантра" росіян "можемо повторити" стане причиною смерті режиму російського диктатора Володимира Путіна і його самого, передають П...