"Це буде сильний удар": Польський генерал попередив про пастку, яку готують окупанти в Україні

Росіяни намагаються відкрити додатковий фронт на Запорізькому напрямку, щоб спробувати втягнути в бій українські резервні частини. Про це заявив польський генерал Вальдемар Скшипчак, який у 2006-2009 роках командував сухопутними військами польського війська, пише Wiadomosci.wp.pl, передають Патріоти України.

"Битва за Запоріжжя вписується в більш ранні плани Росії щодо захоплення цього регіону. Тепер може йтися про допоміжний удар, завдання якого – залучити українські резерви. Це, своєю чергою, створить сприятливі умови для основного наступу росіян, які плануються з півночі. Це пастка, щоб втягнути в бій українські частини", — прокоментував генерал Вальдемар Скшипчак.

Польський військовий припустив, що росіяни спробують "відсікти частину країни на схід від Дніпра". "Це буде сильний удар із півночі. Російські війська дислокуються більш ніж за 300 км від кордону з Україною. Вони ще не рушили, але їм може знадобитися лише два дні, щоб зайняти вихідні позиції. Тому українські військові мають уважно стежити за ситуацією", — попередив Скшипчак.

Своєю чергою, українські військові підтверджують, що спроби росіян наступати на Запоріжжі не є масштабними і успіху наразі не мають.

Пентагон оприлюднив, скільки коштів витратив на військову допомогу Україні

вівторок, 21 березень 2023, 2:00

З початку роботи чинної адміністрації президента США Джо Байдена обсяг військової допомоги Україні перевищив $33 млрд. Про це йдеться в заяві Вашингтону. . Як випливає з документу оборонного відомства, загалом Вашингтон надав Києву понад $33,2 млрд. ...

"Формула "можемо повторити" - це їхня смерть": В'ятрович розповів, що поховає режим Путіна

вівторок, 21 березень 2023, 1:00

Історик, народний депутат України, колишній голова Інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович вважає, що головна "мантра" росіян "можемо повторити" стане причиною смерті режиму російського диктатора Володимира Путіна і його самого, передають П...