Це буде вирок армії Путіна: Танки Abrams M1A2 перевершують за смертоносністю все, що РФ має на полі бою, - генерал США

Україна отримає від США танки Abrams M1A2, які є модернізацією старіших M1A1. На відміну від модифікації А1, яка працює на аналоговій системі, А2 працює на цифровій, передають Патріоти України.

Передачу цих танків Україні прокоментував виданню CNN і генерал армії у відставці Роберт Абрамс, колишній командувач збройними силами США в Кореї. Саме на честь його батька було названо американський танк Abrams. За його словами, різниця між цими модифікаціями – "як різниця між дисковим дротовим телефоном і тим iPhone, який ви тримаєте в руках".

Він зазначив, що особливістю цієї моделі танку Abrams є нова міжавтомобільна інформаційна система. Вона дозволяє транспортним засобам безперервно й автоматично обмінюватися інформацією. За допомогою цієї технології командири можуть швидко відстежувати місцезнаходження танків, ідентифікувати позиції противника та обробляти артилерійські запити.

Крім того, удосконалена версія цього танка також значно більш смертоносна за A1. "M1A2 набагато перевершує за смертоносністю, живучістю та мобільністю все, що має Росія на полі бою", – наголосив генерал Абрамс.

"Це буде поразка Заходу": Експерт сказав, чому партнери не дадуть Україні програти війну

субота, 25 березень 2023, 9:11

Західні держави не допустять поразки України у війні з країною-агресоркою Росією, адже в такому разі це буде їхньою поразкою, передають Патріоти України. Небезпека того, що Захід просто стоятиме осторонь і не допомагатиме, була з початку повномасштабно...

Українські прикордонники показали відео "демілітаризації" групи окупантів на Луганщині - вцілілі накивали п’ятами (відео)

субота, 25 березень 2023, 8:36

Аеророзвідка Держприкордонслужби виявила російську групу піхоти на Луганщині. Координати прикордонники передали артилеристам Збройних сил України - і ті завдали ударів по загарбниках, передають Патріоти України. Відео відпрацюванняпоказали у Державній ...