Це буде вирок армії Путіна: Танки Abrams M1A2 перевершують за смертоносністю все, що РФ має на полі бою, - генерал США

Україна отримає від США танки Abrams M1A2, які є модернізацією старіших M1A1. На відміну від модифікації А1, яка працює на аналоговій системі, А2 працює на цифровій, передають Патріоти України.

Передачу цих танків Україні прокоментував виданню CNN і генерал армії у відставці Роберт Абрамс, колишній командувач збройними силами США в Кореї. Саме на честь його батька було названо американський танк Abrams. За його словами, різниця між цими модифікаціями – "як різниця між дисковим дротовим телефоном і тим iPhone, який ви тримаєте в руках".

Він зазначив, що особливістю цієї моделі танку Abrams є нова міжавтомобільна інформаційна система. Вона дозволяє транспортним засобам безперервно й автоматично обмінюватися інформацією. За допомогою цієї технології командири можуть швидко відстежувати місцезнаходження танків, ідентифікувати позиції противника та обробляти артилерійські запити.

Крім того, удосконалена версія цього танка також значно більш смертоносна за A1. "M1A2 набагато перевершує за смертоносністю, живучістю та мобільністю все, що має Росія на полі бою", – наголосив генерал Абрамс.

Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 3 жовтня

вівторок, 3 жовтень 2023, 8:47

Українці продовжують успішно утилізувати артилерію ворога, котрий тиждень поспіль тримаючи планку у 30-40 одиниць. Таким чином зменшуючи шанси окупантів на успішну оборону і наступальні дії. У вересні був оновлений місячний рекорд - 947 знищених стволів

Якщо ЗСУ не вийдуть до Азовського моря, війна буде довгою, - ізраїльський експерт

вівторок, 3 жовтень 2023, 8:38

Якщо ЗСУ під час контрнаступу не зможуть вийти до Азовського моря і розірвати сухопутний коридор РФ до Криму, на Україну може чекати довга війна на виснаження. Таку думку висловив ізраїльський військовий експерт Давид Гендельман, передають Патріоти Ук...