"Це була "дуже жорстка і відкрита" розмова": Нехаммер розповів про зустріч з Путіним

Канцлер Австрії Карл Нехаммер після зустрічі з Путіним заявив, що його візит до Москви не був дружнім. Про це повідомляє Krone Zeitung, передають Патріоти України.

У повідомленні канцелярії йдеться, що Нехаммер згадав військові злочини в Україні і заявив про важливість їх міжнародного розслідування. Найважливішим посланням російському президенту було те, що “ця війна повинна припинитися, тому що у війні є тільки ті, хто програв з обох сторін”, заявили в канцелярії.

Крім того, канцлер дав зрозуміти, що санкції проти Росії будуть продовжуватися і в будь-якому випадку посилюватися до тих пір, поки в Україні будуть гинути люди. Сам Нехаммер охарактеризував зустріч як “дуже жорстку і відкриту” розмову. Канцлер підкреслив, що поїздка не була «дружнім візитом».

Оце так! Польські міста відмовляються приймати дітей з України на відпочинок

субота, 27 червень 2026, 7:00

Цього року частина польських міст-партнерів відмовилася приймати на оздоровлення дітей з Івано-Франківської громади. Натомість місцева влада шукає нові можливості для організації відпочинку в інших країнах, Патріоти України з посиланням на заяву місько...

"Логічний кінець": Тука заявив, що Крим перетвориться на острів тижнів за два

субота, 27 червень 2026, 6:33

Тимчасово окупований Крим у стані хаосу. Повне транспортне блокування може бути досягнуте вже приблизно за два тижні. ЗСУ перетворюють окупований півострів на острів, передають Патріоти України. За останні півтора тижні стрімко послаблюються загарбані ...