
Харківська ТЕЦ-5 відновила виробництво електроенергії для об'єднаної енергосистеми України. Про це повідомив голова правління Харківської ТЕЦ-5 Олександр Мінкович, передають Патріоти України.
"Це була копітка і тривала робота з поліпшення нормативно-правових засад функціонування на енергетичному ринку підприємств, які для генерації використовують природний газ", - сказав він.
Зазначається, що Харківська ТЕЦ-5 отримала можливість увімкнути маневрові потужності блоку N1 і поновити надання послуги із забезпечення регулювання частоти та активної потужності в об’єднаній енергосистемі України.
Довідка. Харківська ТЕЦ-5 на початку травня 2022 року призупинила виробництво електричної та теплової енергії через високу ціну на газ.
Українські дрони-перехоплювачі наразі не можуть системно протидіяти російським реактивним безпілотникам, адже мають недостатню швидкість. Перехоплення таких цілей поки що залежить переважно від досвіду операторів, їхніх навичок та сприятливих обставин...
Російська система протиповітряної оборони навколо Москви дедалі частіше стикається з викликами через масовані атаки українських безпілотників. Про це йдеться в аналітичних матеріалах, на які посилається Deutsche Welle, передають Патріоти України. За да...