"Це була копітка і тривала робота": Харківська ТЕЦ-5 відновила виробництво електроенергії

Харківська ТЕЦ-5 відновила виробництво електроенергії для об'єднаної енергосистеми України. Про це повідомив голова правління Харківської ТЕЦ-5 Олександр Мінкович, передають Патріоти України.

"Це була копітка і тривала робота з поліпшення нормативно-правових засад функціонування на енергетичному ринку підприємств, які для генерації використовують природний газ", - сказав він.

Зазначається, що Харківська ТЕЦ-5 отримала можливість увімкнути маневрові потужності блоку N1 і поновити надання послуги із забезпечення регулювання частоти та активної потужності в об’єднаній енергосистемі України.

Довідка. Харківська ТЕЦ-5 на початку травня 2022 року призупинила виробництво електричної та теплової енергії через високу ціну на газ.

Окупанти обстріляли Чорнобаївку, поранено дитину

субота, 26 листопад 2022, 23:53

Російські війська обстріляли Чорнобаївку на Херсонщині 26 листопада, внаслідок чого було поранено дитину. Про це повідомив очільник Херсонської ОВА Ярослав Янушевич, передають Патріоти України. "Чорнобаївку Херсонського району сьогодні обстріляли росій...

"Росія не переможе Україну", - Шольц

субота, 26 листопад 2022, 23:50

Канцлер Німеччини Олаф Шольц вважає перемогу Росії у війні проти України малоймовірною. За словами поміркованого політика, вже очевидно, що РФ не виграє війну. Про це він сказав у суботу, 26 листопада, на Бранденбурзькій державній партійній конференції...