Це була візитівка міста: Який вигляд має розбомблений готель "Україна" у Чернігові (фото)

Російські загарбники розбомбили готель "Україна" у Чернігові 12 березня. Голова Чернігівської обласної військової адміністраці В'ячеслав Чаус тоді заявив, що готелю більше немає. Фото зруйнованого готелю публікують у місцевих Telegram-каналах, передають Патріоти України.

За словами Чауса це була візитівка міста. Наразі ж готель повністю знищений. "Немає більше готелю. Але є Україна і вона буде. І є місія українців. Вона полягає в тому, щоб Путін, хвора, збочена тварюка ковтнув яду в своєму бункері на Уралі", - запевнив Чаус.

"Хороший приклад токсичної мужності": Якби Путін був жінкою, він би не почав війну, - Борис Джонсон

середа, 29 червень 2022, 12:51

Борис Джонсон вважає, що Володимир Путін не почав би війну у тому випадку, якби народився жінкою. Очільник британського уряду про це сказав в інтерв'ю ZDF, передають Патріоти України. "Якби Путін був жінкою, я просто не думаю, що він почав би таку війн...

"Як ви з цим живете? Як дивитеся в дзеркало?": Панін після трагедії в Кременчуці звернувся до російських акторів-мовчунів (відео)

середа, 29 червень 2022, 12:28

Російський актор Олексій Панін після повномасштабного вторгнення РФ висловив свою підтримку українському народу. Він неодноразово закликав зупинити війну і, користуючись своєю славою, доносив до своїх фанатів справжню правду про звірства російських оку...