"Це було абсурдним": Шольц розповів, як Путін переконував його, що Україна нібито "є частиною Росії"

Зараз нелегітимний президент країни-агресора РФ Володимир Путін перед початком повномасштабного вторгнення в Україну говорив, що Україна нібито є частиною Росії. Про переговори з Путіним у лютому 2022 року "за тим довгим столом, який усі пам'ятають", німецький канцлер розповів на заході у межах Фестивалю демократії, передають Патріоти України.

За словами Шольца, Путін під час чотиригодинної зустрічі продемонстрував свої імперські уявлення, що кордони "можна змінювати за допомогою сили" без огляду на право. Зокрема, він намагався довести, "що Україна і Білорусь є частинами Росії".

Шольц зазначив, що Олександр Лукашенко, який вважає себе президентом Білорусі, усвідомлює це і не має ілюзій. Серед інших причин для початку повномасштабної війни Путін назвав тоді те, що Україна йде в НАТО. Шольц підкреслив, що відкрито сказав Путіну, що "про це не йдеться, принаймні, ще років 30".

Крім того, Путін розповідав про нібито "нацистський режим" в Україні, додав канцлер. "Говорити про це, коли президентом є єврей... Варто собі уявити, наскільки це абсурдне, ганебне пояснення для обґрунтування війни", – зазначив Шольц.

Він заявив, що Німеччина, допомагаючи озброєнням, "надає Україні можливість захищатися". "Максимальна підтримка, щоб цей імперіалістичний напад на сусідню державу не завершився успіхом. Але водночас ми дбаємо про те, щоб не дійшло до війни між Росією і НАТО", – наголосив німецький канцлер.

Джерело: Укрінформ

Наймасштабніша DDoS атака в історії: Українська ІТ-армія вдарила по банківській системі РФ. Виведено з ладу платіжну систему "Мир"

п’ятниця, 21 червень 2024, 0:14

ІТ-армія здійснила масштабну атаку на російську банківську систему, включно з інфраструктурою національної системи платіжних карток (НСПК) – оператора карток "Мир". Про це повідомляє пресслужба ІТ ARMY of Ukraine. Внаслідок DDoS атаки ВТБ, Сбербанк, Т...

Білий дім ухвалив рішення щодо зміни пріоритетів у наданні Україні ракет Patriot і NASAMS

п’ятниця, 21 червень 2024, 0:05

Адміністрація президента США Джо Байдена офіційно оголосила про зміну пріоритетів у постачанні ракет для передових систем ППО, спрямувавши замовлення інших країн на забезпечення потреб України. Про це у четвер, 20 червня, під час телефонного брифінгу п...