
Під час сьогоднішньої телефонної розмови між президентом України Володимиром Зеленським та американським лідером Дональдом Трампом обговорювалося питання українських електростанцій. Про це повідомила прессекретарка Білого дому Керолайн Левітт, передають Патріоти України.
На думку Трампа, американська власність на АЕС України була б найкращим захистом для цієї інфраструктури. "Він сказав, що США могли б бути дуже корисними у забезпеченні роботи цих станцій. Якби США володіли цими станціями, це було б найкращим захистом цієї інфраструктури та підтримкою української енергетичної інфраструктури", — заявила Левітт.
Також вона сказала, що Трамп пообіцяв Зеленському знайти додаткові ППО Patriot в Європі. Окрім цього, США продовжать обмін розвідданими з Україною, який вимагав припинити Путін.
Колишній міністр оборони РФ Сергій Іванов помер у віці 73 роки. Про це у п’ятницю, 26 червня, повідомила Єдина ліга ВТБ, почесним президентом якої він був, передають Патріоти України. . До 4 лютого цього року Іванов обіймав посаду спецпредставника гла...
Напруга між Україною і Польщею ще не досягла свого піку після позбавлення президента Володимира Зеленського ордена Білого Орла. Як повідомляє РБК-Україна, про це заявив голова Офісу президента України Кирило Буданов під час спілкування зі студентами Ки...