
Під час сьогоднішньої телефонної розмови між президентом України Володимиром Зеленським та американським лідером Дональдом Трампом обговорювалося питання українських електростанцій. Про це повідомила прессекретарка Білого дому Керолайн Левітт, передають Патріоти України.
На думку Трампа, американська власність на АЕС України була б найкращим захистом для цієї інфраструктури. "Він сказав, що США могли б бути дуже корисними у забезпеченні роботи цих станцій. Якби США володіли цими станціями, це було б найкращим захистом цієї інфраструктури та підтримкою української енергетичної інфраструктури", — заявила Левітт.
Також вона сказала, що Трамп пообіцяв Зеленському знайти додаткові ППО Patriot в Європі. Окрім цього, США продовжать обмін розвідданими з Україною, який вимагав припинити Путін.
Влада у регіонах Росії масово відмовляється вмикати сирени під час повітряних атак. Це пояснюється різними причинами, передають Патріоти України з посиланням на заяву Служби зовнішньої розвідки. У тимчасово окупованому Криму так звана "адміністрація" ...
Україна останніми місяцями суттєво посилила використання безпілотників і далекобійних засобів ураження, завдаючи ударів по військових та інфраструктурних об'єктах Росії. На думку експертів, це створило для Кремля одразу кілька серйозних викликів, перед...