
Під час сьогоднішньої телефонної розмови між президентом України Володимиром Зеленським та американським лідером Дональдом Трампом обговорювалося питання українських електростанцій. Про це повідомила прессекретарка Білого дому Керолайн Левітт, передають Патріоти України.
На думку Трампа, американська власність на АЕС України була б найкращим захистом для цієї інфраструктури. "Він сказав, що США могли б бути дуже корисними у забезпеченні роботи цих станцій. Якби США володіли цими станціями, це було б найкращим захистом цієї інфраструктури та підтримкою української енергетичної інфраструктури", — заявила Левітт.
Також вона сказала, що Трамп пообіцяв Зеленському знайти додаткові ППО Patriot в Європі. Окрім цього, США продовжать обмін розвідданими з Україною, який вимагав припинити Путін.
Польські розробники провели успішні випробування нового далекобійного безпілотника Striker в умовах українського полігону. Апарат здатний вражати цілі на відстані до тисячі кілометрів від точки запуску, Патріоти України з посиланням на портал Мілітарн...
Президент збройового холдингу Beretta П'єтро Гуссаллі Беретта керував російською компанією "Русский Орел" у 2022 році. Зараз їхню зброю активно використовують військові РФ, передають Патріоти України з посиланням на The Insider. За даними журналістів, ...