
Під час сьогоднішньої телефонної розмови між президентом України Володимиром Зеленським та американським лідером Дональдом Трампом обговорювалося питання українських електростанцій. Про це повідомила прессекретарка Білого дому Керолайн Левітт, передають Патріоти України.
На думку Трампа, американська власність на АЕС України була б найкращим захистом для цієї інфраструктури. "Він сказав, що США могли б бути дуже корисними у забезпеченні роботи цих станцій. Якби США володіли цими станціями, це було б найкращим захистом цієї інфраструктури та підтримкою української енергетичної інфраструктури", — заявила Левітт.
Також вона сказала, що Трамп пообіцяв Зеленському знайти додаткові ППО Patriot в Європі. Окрім цього, США продовжать обмін розвідданими з Україною, який вимагав припинити Путін.
Інститут вивчення війни у своєму новому звіті заявляє, що останні висловлювання російського керівництва щодо можливих переговорів з Україною фактично підтверджують незмінність воєнних цілей Кремля та вимогу повної капітуляції України, передають Патріот...
Російська влада та пропаганда роками просувають наратив про "війну" проти НАТО та колективного Заходу. Однак на практиці представники російської еліти, зокрема родина депутата, близького до глави Чечні Рамзана Кадирова, демонструють вражаюче лицемірств...