Глава ОПУ визнав, що у США до нього негативне ставлення.

Голова Офісу президента Андрій Богдан заявив, що президент України Володимир Зеленський вирішив, що голові ОП не варто бути присутнім на зустрічі з американським лідером Дональдом Трампом. Про це він розповів під час інтерв'ю, яке опублікували 29 жовтня, передають Патріоти України.
Богдан вважає, що це може бути пов'язано з негативним ставленням США до його особи. "(Прим. чому не був) На зустрічі з Трампом? Чесно, не знаю. Володимир Олександрович сказав, що, мабуть, мені туди не треба йти", – сказав він та визнав, що можливою причиною могло бути негативне ставлення до нього під час призначення на посаду голови.
Нагадаємо, 29 липня телеграм-канал Shadow Anonymous писав, що Богдан подасть у відставку нібито через тиск з боку США - там його вважають "правою рукою" бізнесмена Ігоря Коломойського. Зеленський ніби схиляється звільнити Богдана - аби відбулася зустріч президентів України та США.
Далекобійні удари Сил оборони України впливають на геополітичне становище Російської Федерації та підривають її воєнно-економічні можливості. Про це сказав полковник у відставці, військовий дипломат, колишній заступник військового представника України ...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 27.06.26 орієнтовно склали: