"Це було зроблено не просто так". Чому Генштаб спростував свою ж заяву про вихід окупантів з Нової Каховки, - Левін

23 березня поширилася інформація про нібито звільнення Нової Каховки, згідно з повідомленням про вихід звідти окупантів у зведенні Генштабу. Проте командування ЗСУ швидко спростувало таке трактування. Військовий аналітик, офіцер Армії оборони Ізраїлю Ігаль Левін в ефірі Radio NV припустив, чому так могло статися, передають Патріоти України.

"Війна – це туман війни. У нас є дуже багато [факторів], які ми не знаємо, не завжди розуміємо. Можуть бути помилки – помиляються всі. Можуть бути спеціальні інформаційні вкиди. Можуть бути багаторівневі операції, коли ви робите вкид, а насправді це не вкид", - зазначив він.

Також він вважає, що це могло бути «промацування». "Ви хочете знати, як відреагує ворог. Наприклад, ви спостерігаєте за певними каналами. Я зараз говорю не про Youtube, Telegram, Facebook чи якісь закриті чати, а саме канали зв'язку. Ви спостерігаєте, як вони реагують на таку інформацію у проміжках часу – годину, дві години. І збираєте інформацію", - підкреслив експерт.

Військовий аналітик переконаний, що немає підстав не довіряти Генштабу: "Не треба гадати. Головне, що Генштаб потім це спростував. Потрібно довіряти Генштабу. Якщо він щось спочатку заявив, а потім спростував, то це було зроблено не просто так".

Тікають прикрившись мирним населенням: Генштаб ЗСУ озвучив наслідки для окупантів через підрив Каховської ГЕС

четвер, 8 червень 2023, 7:36

В російських військах внаслідок підриву ГЕС є травмовані, загиблі та зниклі безвісті. Підрив Каховської ГЕС завдав втрат 7 десантній дивізії та 22 армійському корпусу. Окупанти відійшли на 5-15 км від Дніпра. Російські окупанти не були готові до наслід...

Гарантії для України: Деякі члени НАТО можуть ввести війська в Україну - ексгенсек Альянсу Расмуссен

четвер, 8 червень 2023, 6:34

Колишній генеральний секретар Північноатлантичного Альянсу Андерс Фог Расмуссен вважає, що в межах дискусії про майбутні гарантії безпеки для України окремі члени НАТО можуть погодитись на введення на українську територію своїх військ, пише The Guardia...