
Прем'єр-міністр Чехії Андрей Бабіш під час неформального саміту Європейської ради попросив партнерів вислати хоча б по одному російському дипломату через справу по вибухах на складах у Врбетице у 2014 році. Про це пишае iDNES.cz, передають Патріоти України.
Зазначається, що дводенний саміт проходив у Португалії. "Для Європи неможливо прийняти подібні дії (щодо організації вибухів). Ми повинні сприймати, що коли на одну державу-члена нападають, це напад на всіх", – сказав Бабіш.
Під час зустрічі лідери європейських країн обговорили спільні дії у боротьбі з коронавірусом та відновлення економіки після пандемії. Прем’єр-міністр Чехії Андрей Бабіш попросив союзників розглянути питання про вислання принаймні по одному російському дипломату за справою Врбетіце.
Путін може спробувати випробувати НАТО на міцність, однак зробить це неочевидними методами, які можуть виявитися несподіваними для Альянсу. Про це в етері Еспресо та Slawa.TV сказав письменник та експерт з безпеки Едвард Лукас в інтерв'ю ведучому прогр...
Міністерство оборони України запровадило новий формат бойових контрактів для військовослужбовців, який передбачає чітко визначений термін служби та гарантоване право на відстрочку після його завершення, передають Патріоти України. . Нові контракти роз...