Станом на 8 червня українські воїни продовжують боротися з окупантами на українській землі та ліквідовувати особовий склад російської армії. Так, ЗСУ провели ще один вдалий штурм на Бахмутському напрямку. Про деталі вдалої операції українських захисників розповів екскомандир бригади "Азов" Андрій Білецький. Воїнам вдалося ліквідувати чималу кількість живої сили ворога, також було взято в полон чотирьох солдатів РФ, передають Патріоти України.
Успішний штурм ворожих позицій провели воїни 1 механізованого батальйону 3 ОШБр. "Кладовище мертвих" росіян та ще четверо полонених – результат успішного штурму 1 механізованого батальйону 3 ОШБр на Бахмутському напрямку" – розповів Білецький. Ближній бій видався доволі виснажливим для захисників, зокрема, через складний ландшафт. Проте він завершився захопленням ворожих позицій та просуванням вперед.
Раніше повідомлялося, що українські військовослужбовці продовжують запеклі бої проти російських окупантів на Бахмутському напрямку. Завдяки титанічним зусиллям захисники країни просуваються на флангах під Бахмутом.
У Міністерстві закордонних справ України не бачать причин говорити про "роз’єднання" України й Молдови у процесі вступу до ЄС після останніх заяв президентки Єврокомісії. Такий коментар в МЗС надали журналістам, передають Патріоти України. В МЗС зазнач...
За спостереженнями доктора історичних наук та професора Українського католицького університету Ярослава Грицака, президент РФ Володимир Путін став параноїдальним. Та чи означає це, що росіяни цим скористаються і зможуть влаштувати революцію? Більше про...