Це дорого коштувало усім: Ахметов заявив, що його похід у політику з Януковичем був помилкою

Найбагатший бізнесмен України Рінат Ахметов жалкує про похід у політику у складі Партії регіонів у 2007 році разом із Віктором Януковичем та іншими проросійськими діячами. Про це він сказав у інтерв'ю, передають Патріоти України.

Відповідаючи на запитання, що змусило бізнесмена зайняти більш відкриту патріотичну позицію з 2014 року після багаторічного перебування у когорті проросійської еліти Партії регіонів та підтримки Віктора Януковича, Ахметов сказав, що був і залишається проукраїнським бізнесменом, як і його погляди та цінності. І додав, що бачить Україну вільною, демократичною та європейською країною.

«У 2012 році я перестав бути депутатом парламенту і не займаюся політикою 10 років. Я не раз говорив, що мій похід у політику був помилкою. Невиправдана і жорстока агресія Росії проти України та військові злочини Путіна лише зміцнили мою позицію», — заявив він.

Нагадаємо, Рінат Ахметов був народним депутатом VI скликання від Партії регіонів. Посідав сьоме місце у партійному списку. Вище за нього перебували: Микола Азаров, Нестор Шуфрич, Інна Богословська, Тарас Чорновіл та Раїса Богатирьова. Очолював список Віктор Янукович.

Громадсько-політична організація Чесно, що відстежує законодавчу активність депутатів зазначає, що бізнесмен із Донецька був рекордсменом за пропущеними засіданнями парламенту — за чотири з половиною роки роботи він пройшов письмову реєстрацію лише один раз, тобто пропустив 529 із 530 сесійних засідань.

При цьому Чесно стверджує, що з депутатської картки відсутнього в сесійній залі Ахметова, його колеги по фракції голосували за практично всі запропоновані Партією регіонів законопроекти, у тому числі і за резонансний проект Закону України «Про основи державної мовної політики», що посилював статус російської мови, як у першому читанні, так і в цілому.

"Дуже люті бої": Експерт назвав сценарій розвитку війни України з Росією

вівторок, 28 червень 2022, 0:26

Військовий експерт Михайло Самусь вважає, що в майбутньому в Україні під час війни з Російською Федерацією триватимуть дуже люті бої на Донбасі, а також він сподівається на позитивні зміни в Херсоні та на Мелітопольському напрямку, передають Патріоти ...

"Витягував трупи - і все": Окупант, з якого пропагандисти зробили "героя", спростував брехню

вівторок, 28 червень 2022, 0:20

Служба безпеки України розвіяла міф російських пропагандистів про одного з окупантів - сержанта Краснова. Кремлівське телебачення намагалося "героїзувати" загарбника та привласнити йому бойові "заслуги", передають Патріоти України. Проте свої "героїчн...