"Це дуже важливий фактор": Чиновники найбільших розвідслужб світу обговорили війну в Україні на таємній зустрічі, - Reuters

Чиновники найбільших розвідслужб світу обговорили війну в Україні на таємній зустрічі, – Reuters

У ці вихідні під час Азійського саміту з питань безпеки у Сінгапурі високопосадовці близько 20 найбільших світових розвідувальних служб провели секретну зустріч. Про це повідомляє Reuters з посиланням на п'ять поінформованих джерел, передають Патріоти України.

Подробиць конкретних дискусій, які відбулися в рамках секретної зустрічі, небагато. Але джерела кажуть, що в переговорах фігурували війна в Україні, розв'язана Росією, і транснаціональна злочинність.

За словами одного з джерел, російського представника на зустрічі не було. Заступник міністра оборони України Володимир Гаврилов був на офіційних зустрічах у Сінгапурі, але на нараді розвідки, за його словами, не був присутній.

Джерела кажуть, що тон зустрічі був кооперативним, а не конфронтаційним, і зауважують, що секретні зустрічі в Сінгапурі проходять не вперше, проте раніше трималися в таємниці.

За словами джерел, такі зустрічі організовуються урядом Сінгапуру і протягом декількох років непомітно проводяться в окремому місці одночасно з самітом з питань безпеки.

"Зустріч є важливим пунктом у міжнародному тіньовому порядку денному. ... Серед розвідувальних служб існує негласний кодекс, що вони можуть говорити, коли більш формальна і відкрита дипломатія важка. Це дуже важливий фактор у часи напруженості, і подія в Сінгапурі сприяє цьому", – сказала одна людина, знайома з дискусіями.

Представник Міністерства оборони Сінгапуру заявив, що під час участі в саміті високопоставлені посадові особи розвідувальних служб також користуються можливістю зустрітися зі своїми колегами.

"Міністерство оборони Сінгапуру може сприяти деяким з цих двосторонніх або багатосторонніх зустрічей. Учасники визнали такі зустрічі в кулуарах корисними", - сказав представник. В рамках основного саміту проходили триденні пленарні засідання за участю 600 делегатів з 49 країн, а також низка двосторонніх і багатосторонніх зустрічей.

Путін регулярно змінює охорону: Чого боїться господар Кремля, - російська опозиціонерка

понеділок, 2 жовтень 2023, 7:22

Президент РФ Володимир Путін усвідомлює, що багато людей прагнуть його ліквідувати, тому регулярно змінює свою охорону. Господар Кремля вбачає загрозу не тільки з боку українських спецслужб, але й від власного оточення. Про це говорила в коментарі “24 ...

"Загроза існує": У ГУР відреагували на чутки про передачу іранських ракет Росії

понеділок, 2 жовтень 2023, 6:41

Передача Іраном балістичних ракет Росії та її армії не підтверджена, але цілком імовірна. Україна постійно стежить за цими процесами і разом із західними союзниками готова робити дії для запобігання такій. Про це розповів представник Головного управлін...