
Російські окупанти планували своє заходження на територію Сумської, Харківської та Чернігівської областей до 30 серпня із метою створення буферної зони вздовж кордону. Тож Курська операція стала превентивним заходом на випередження. Про це кореспонденту ТСН Андрію Цаплієнко розповів начальник Генерального Штабу Збройних Сил України Анатолій Баргилевич, передають Патріоти України.
"Вони (російське командування — ред.) планували протягом певного часу встановити буферну зону 20-30 км в Чернігівській, Сумській і Харківській областях. Певна частина "вагнерівців", приблизно 6 тис., зосереджувалася на території Курської області. Тому ми чітко розуміли, що повинні вжити превентивних заходів. Це фактично був удар на випередження", — сказав Баргилевич.
Він також назвав дати, коли росіяни планували введення своїх військ на території Сумської та Чернігівської областей. "Такі заходи планувалися спочатку до 14-го, потім до 30-го серпня", — повідомив Баргилевич.
Рейтинг довіри поляків до президента Кароля Навроцького досяг історичного максимуму, перевищивши попередній рекорд, встановлений Шимоном Головнею. Навроцький отримав 54,8% позитивних оцінок довіри. Про це повідомляє Onet із посиланням на опитування IBR...
Бійці мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка показали ураження російської техніки на Вовчанському напрямку. Про це повідомили на сторінці 57-ї окремої мотопіхотної бригади, передають Патріоти України. . За даними підрозділу, росія...